InDios - stany všech typů
Týpí
Historický stan

Indios

Vyrábíme táborové stany všech typů. Rádi Vám poradíme při výběru jednotlivých stanů a materiálů, aby nejlépe posloužily Vašemu účelu.

Naší prioritou je kvalita používaných stanových látek a jejich zpracování. Výběr našich materiálů je založen na dlouholetých zkušenostech. Všechny používané látky jsou impregnované. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv nápadem, umíme zrealizovat Vaše představy. Představujeme Vám malý výběr z naší nabídky.

Týpí – táborové stany

Podsadové stany jsou táborovou klasikou. Zajímavostí je, že tyto stany byly vynalezeny v Čechách. Naopak na míle nám vzdálené severní Americe vzniklo týpí – tajemný kužel, ze kterého trčí k nebi spoustu štíhlých tyčí a ze kterého může stoupat k obloze proužek šedavého kouře. Pro ty, kteří neměli tu možnost poznat týpí zevnitř, musíme zdůraznit, že se jedná o dokonalé přístřeší pro život v přírodě. Týpí je totiž skvěle větrané, světlé, v létě chladné, v zimě vyhřáté, odolá dešti a bouři a s plápolajícím ohněm uprostřed něj, je příjemně útulné.

Stany historické

Rytířské a středověké stany nabízíme v různých variantách, vyrábíme je z čistě bavlněné látky, která je naimpregnována a ošetřena proti plísni. Základní barvou je přírodní nebarvená látka, ze které se v minulosti nešily pouze stany, ale také jednoduché oblečení, pytle nebo tašky pro denní potřebu. V naší nabídce samozřejmě nechybí ani stany v nejrůznějších barevných kombinacích, ať už podle přání zákazníka či podle námi připravených vzorů.

Ostatní stany

Tzv. Pantheon v sobě spojuje romantickou atmosféru týpí a mongolské jurty včetně možnosti rozdělat uvnitř oheň, jeho předností je ale jednoduchost a snadná doprava, je to totiž jediný stan, který si odvezte v kufru auta. Jurta je stanu podobné obydlí používané mnohými asijskými národy. Je možno ji postavit nebo zbourat za několik hodin. Umíme také vyrobit klasický prodejní samonosný stánek pro středověký trh, ale hlavně umíme vyrobit jakýkoliv stan na zakázku.

Kontakty

Ulice: Modřanská 98
Město: Praha 4
PSČ: 147 06
Telefon: 222 241 240
E-mail: stany@indios.cz
Internet: www.indios.cz

Další záznamy v rubrice...

Stany.cz

Stany.cz

Portál Stany.cz je prvním rozcestníkem na českém internetu, který poskytuje informace o výrobcích stanů, firmách zabývajících...

TOP-ARMYSHOP

TOP-ARMYSHOP

Na e-shopu naleznete zcela bez přehánění vše, co si jen dokáže milovník přírody ve všech formách představit. Vybavení...

LIMANSPORT

LIMANSPORT

Již dvacet let dodáváme stany předních českých i zahraničních výrobců. V naší nabídce najdete jak malé expediční,...

MůjVobchůdek

MůjVobchůdek

Týpí o průměru 4,9 m, 1 kus - plachta s dveřmi.

Association Military Fan, z.s.

pronájem vojenských stanů S 65, postelí, lehátek a jiného vybavení

Indios

InDios - stany všech typů

Vyrábíme táborové stany všech typů. Rádi Vám poradíme při výběru jednotlivých stanů a materiálů, aby nejlépe posloužily...

Institut zážitkové pedagogiky

Institut zážitkové pedagogiky

Nové značkové světle růžové košile 136 ks. Cena za 1 kus 10,-Kč !

Aréna Fénix

Aréna Fénix

Nabízíme vybavení na hru Laser game a Airsoft

CK UNITOUR s.r.o.

Různé kempové vybavení, stany, lednice, vařiče, stoly, židle