Skiareál Pařez

Skiareál Pařez

Nabízí levné a kvalitní lyžování jak pro rodiny s dětmi, tak pro školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat. V areálu jsou k dispozici dva lyžařské vleky Tatrapoma P a PFP v délce 370 a 320m s převýšením 60, resp. 50m a krásná, upravovaná, téměř 80m široká sjezdovka.

Web: www.rokytnice.com/skiparez
Telefon: 605556536.

Mapa

Zajímavosti v okolí

0.73 km

Ski areál Farák

Ski areál v Rokytnici v Orl.horách s širokým mírným 300m svahem s denním i večerním lyžováním. Vlek, dětský provazový vlek, půjčovna lyží, občerstvení. nadm.výška 560 -670m.

1.19 km

Ski areál Studenov

Areál vhodný pro začátečníky a středně zdatné lyžaře. Svým uspořádáním je přímo ideální pro lyžování rodin s dětmi. 5 lyžařských vleků, lyžařská škola, půjčovna a úschovna lyží a snowboardů, skiservis, parkoviště, bufet, restaurace. 630 - 933m.

1.76 km

Ski areál Horní Domky

Areál nabízí pro vyznavače sjezdového lyžování možnost velkého výběru svahů různé náročnosti pro začátečníky i zdatné lyžaře. 2 čtyřsedačkové lanovky, 6 lyžařských vleků, trvale upravované sjezdové tratě v délce 9,5km. Půjčovna a úschovna lyžařské výzbroje a výstroje, skiservis, prodejna sportovních potřeb.

Skiareál u Modré hvězdy
2.06 km

Skiareál u Modré hvězdy

V těsné blízkosti nově vystavěného náměstí v Horní Rokytnici nad Jizerou, asi 100 m od konečné autobusu. Profilem a šířkou sjezdovky je zejména vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy. Dětský kolotoč, provazový vlek pro nejmenší děti – dětská školka, služba lyžařských šk...

Lyžařský vlek Pizár
2.65 km

Lyžařský vlek Pizár

Rodinné lyžování a snowboarding v prostředí Krkonoš, 2 vleky a 6 sjezdových tratí (3 červené, 3 modré), parkoviště těsně u vleků, celodenní stravování i rychlé občerstvení, možnost ubytování. Pravidelná úprava tratí, umělé zasněžování.

3.87 km

Sportovní areál Harrachov

Oblíbený ski resort v západní části Krkonoš. Nabízí 8,6 km sjezdových tratí všech typů obtížnosti, sedačkové lanovky na Čertovu horu a vleky přímo v Harrachově i v blízkém Rýžovišti. Umělé zasněžování, večerní lyžování, lyž.školy, servisy, půjčovny, bohatá aprés-ski scéna. Upravované a značené běžecké tratě. 650 - 1020m.

3.98 km

Ski areál Kamenec

Areál se nachází v západních Krkonoších při státní silnici I/14. Vzdálenost 350 m od centra města směrem na Vysoké nad Jizerou, je situováno na severní stranu vrchu Kamenec, což zaručuje kvalitní sněhové podmínky i v konci sezóny. Čeká vás několik sjezdových tratí střední náročnosti v nadmořské výšce 450 - 672 m.

Bobová dráha Harrachov
5.14 km

Bobová dráha Harrachov

Bobová dráha v Harrachově je spolu s dopravním zařízením cca 1.000 metrů dlouhá, při 38 m převýšení, průměrném sklonu 6 % a maximálním sklonu 12 %. Má 17 zatáček a dvě atraktivní nadzemní křížení. Pro možnost večerních jízd je vlek i dráha osvětlena. Nerezové koryto dráhy a vleku je jako první v ČR v celé délce vyhřívá...

Vzdálenější okolí

5.47 km

Sklárna Novosad a syn

Je soukromá, druhá nejstarší sklárna v Čechách. Byla z...

Kořenov Rejdice
5.63 km

Kořenov Rejdice

Lyžařský areál Kořenov - Rejdice se nachází na pom...

5.78 km

Ski areál Šachty - Vysoké nad Jizerou

Ski areál ve Vysokém nad Jizerou na rozhraní západních Krko...

5.84 km

Ski areál Větrov

Lyžování u obce Vysoké nad Jizerou v nadm.výšce 700m ...

8.53 km

Lyžařský areál Homole

2,2 km mírných tratí v otevřeném terénu v nadm.výšce 460-660...

9.01 km

Lyžařský areál Parlament Desná

Areál je v nadmořské výšce 550 m.n.m. Jsou zde tři ...

Ski areál Černá Říčka
9.33 km

Ski areál Černá Říčka

Lyžařské středisko Černá Říčka leží na okraji obc...

Držkov
11.41 km

Držkov

Sjezdovka Držkov je cca 400 m dlouhá s převýšením cca 9...

Bobová dráha Špindlerův Mlýn, Bedřichov
11.55 km

Bobová dráha Špindlerův Mlýn, Bedřichov

Včetně dopravního zařízení má délku 1.400 m a jez...

Skiareál Špindlerův Mlýn
11.80 km

Skiareál Špindlerův Mlýn

Nejvýznamnější zimní areál v ČR se skládá ze střed...

11.92 km

Aquapark Špindlerův Mlýn

Areál AQUAPARK Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjem...

12.00 km

Lyžařské středisko Vítkovice v Krkonoších

Lyžařské středisko Vítkovice v Krkonoších leží v...