Lyžeřské středisko Kadlečák

Lyžařské středisko Kadlečák se nachází severovýchodně od centra Světlé nad Sázavou v místní části Horní Březinka. Jeho nadmořská výška je 585m. Lyžování na upravené sjezdové trati, večerní lyžování na osvětlené sjezdovce. Příjezdová komunikace až k parkovišti u lyžařského vleku, parkovaní bezplatně. Občerstvení v areálu, možnost využití přírodních běžeckých tratí.

E-mail: kadlecak@email.cz
Web: http://skikadlecak.cz/
Telefon: 602 843 456

Mapa

Zajímavosti v okolí

0.23 km

Lyžařský klub Kadlečák

Lyžařské středisko Kadlečák se nachází severovýchodně od centra Světlé nad Sázavou ve směru na Benetice, příjezdová komunikace až k parkovišti u lyžařského vleku, parkovaní bezplatně, večerní lyžování na osvětlené sjezdovce, možnost využití přírodních běžeckých tratí.

9.63 km

Hochficht - Šumava

Ski resort na rakouské straně hranic nedaleko Lipna. Umělé zasněžování hlavních sjezdovek. Přímý přístup dvěma moderními 4-sedačkovými lanovkami z parkoviště, šest dalších vleků + 13 sjezdovek. Závodní dráhy FIS evropského poháru a lákavé rodinné sjezdovky, snowpark, dětský park. Parkování zdarma. 1000 - 1330m.

15.97 km

Lyžeřský areál Vysoká

Lyžařský areál Vysoká se nachází na stejnojmenném kopci cca 6 km od Havlíčkova Brodu směrem na Šlapánov u obce Vysoká (Hochtánov) v nadmořské výšce 600m. Svah je spádově situován severním směrem, což vytváří dobré sněhové podmínky srovnatelné s výše položenými místy Žďárských vrchů.

22.18 km

Ski areál Svatá Anna

Lyžařský areál se nachází cca 200 metrů východně od okraje města Chotěboř. Nabízí lyžařský vlek, upravovanou sjezdovou trať s možností technického zasněžování a osvětlení. Lyžovat lze i na dalších trasách, které využívají část letního motokrosového závodiště. 20 km turistických běžeckých tras v okolí.

Zámek Žleby
24.75 km

Zámek Žleby

Zámek Žleby byl původně gotický hrad pánů z Lichtenburku z doby před rokem 1289. Zámek Žleby byl znovu postavený po zničení husity před polovinou XV. století. Zámek Žleby prošel renesančními a barokními úpravami a do dnešní romantické podoby byl zámek přestavěn Karlem Vincencem Auerspergem v letech 1849 - 68 podle angl...

Bobová dráha Kutná hora
30.90 km

Bobová dráha Kutná hora

Je položena na třech svazích cca 20 minut od centra města. Svou délkou 1565 m je nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Jedna jízda je tvořena ze dvou okruhů, první okruh je rekreačního typu jeho délka je 750 m, druhý okruh je spíše adrenalinového typu jeho délka je 575 m. Průměrná rychlost bobu je 36 km/h, m...

Bukovák - Koňský dvůr
30.96 km

Bukovák - Koňský dvůr

300m dlouhá mírná sjezdovka s vlekem 8km JV od Klatov. Sjezdovka je vhodná pro rodinné lyžování (výborný terén pro děti) nebo pro začínající lyžaře a je v provozu od úterý do neděle (v pondělí je zavřeno) vždy od 9 hodin s možností večerního lyžování až do 21 hodin. Parkování v místě, technický sníh, občerstvení, WC.

Chrám sv. Barbory
31.12 km

Chrám sv. Barbory

Stavba započala roku 1388 a jejím prvním architektem byl pravděpodobně Jan Parléř. Chrám se v prvních letech stavěl z pískovce, který se těžil v nedalekých lomech. Ten obsahuje velké množství lastur, které v něm při bližším prozkoumání můžete pozorovat a pochází z dob, kdy se na tomhle místě proháněly ryby. Už čtyři roky p...

Vzdálenější okolí

Vlašský dvůr
31.35 km

Vlašský dvůr

Vlašský dvůr byl nejdřív prosté opevnění určené ...

Historické jádro Kutné Hory
31.38 km

Historické jádro Kutné Hory

Historické jádro Kutné Hory s pozdně gotickým chrá...

33.47 km

Bazén E. Rošického

Městský sportovní objekt E. Rošického je situován v blí...

33.81 km

Ski areál Čeřínek

Lokální svah poblíž Jihlavy. Lyžařský vlek s osvě...

Zámek Kačina
34.14 km

Zámek Kačina

Nejvýznamnější klasicistní architekturu v Čechách nechal...

Ski areál Šacberk
34.83 km

Ski areál Šacberk

Nový sjezdový areál na severním okraji Jihlavy v p...

34.94 km

ZO ČSOP Vlašim

Český svaz ochránců přírody Vlašim, byl založen v roce ...

34.97 km

Hvězdárna Vlašim

Vlašimská hvězdárna byla postavena vlašimskými občan...

Hrad Český Šternberk
35.81 km

Hrad Český Šternberk

Již déle než 760 let dominuje krajině středního toku ...

Klub přátel kolejových vozidel Sázava u Žďáru
36.97 km

Klub přátel kolejových vozidel Sázava u Žďáru

Kolejová vozidla průmyslových drah, 3 parní a 5 m...

39.57 km

Salon Expres Vagon Polnička

Úzkorozchodná železnice (600mm) v areálu zahradní rest...

40.89 km

Ski Club Luka nad Jihlavou

SV orientovaný svah v městečku Luka nad Jihlavou, 12...