Kořenov Rejdice

Kořenov Rejdice

Lyžařský areál Kořenov - Rejdice se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. Místní Chata Panorama Vám nabízí stylové ubytování, celodenní stravování a relaxační centrum. V blízkosti chaty cca 30m se nachází lyžařský areál s dvousedačkovou lanovou dráhou, vlekem, sjezdovými tratěmi a největším snowparkem v ČR - Extra Snowparkem. Všechny tratě a překážky jsou pravidelně upravovány a dosněžovány s možností večerního lyžování na osvětleném svahu. Výborné jsou zde také podmínky pro běžecké lyžování s napojením na lyžařskou magistrálu.

E-mail: hory@rejdice.cz
Web: www.rejdice.cz
Telefon: 602 377 428

Mapa

Zajímavosti v okolí

Lyžařský vlek Pizár
3.72 km

Lyžařský vlek Pizár

Rodinné lyžování a snowboarding v prostředí Krkonoš, 2 vleky a 6 sjezdových tratí (3 červené, 3 modré), parkoviště těsně u vleků, celodenní stravování i rychlé občerstvení, možnost ubytování. Pravidelná úprava tratí, umělé zasněžování.

3.93 km

Lyžařský areál Parlament Desná

Areál je v nadmořské výšce 550 m.n.m. Jsou zde tři vleky. Svah je plně ozvučen a osvětlen. Půjčovna výzbroje, samoobslužný SKI servis, školička lyžování pro nejmenší, zajištěná kvalitní první pomoc

Ski areál Černá Říčka
4.27 km

Ski areál Černá Říčka

Lyžařské středisko Černá Říčka leží na okraji obce Desná v nadmořské výšce 685-788 m n.m. Parkování je v dolní stanici LV a poskytuje tak zákazníkům velmi pohodlný přístup s dostatkem parkovacích míst. Díky nadmořské výšce a dobré expozici svahu poskytuje středisko kvalitní lyžování na přírodním sněhu. Jsou zde čtyři sj...

5.11 km

Ski areál Šachty - Vysoké nad Jizerou

Ski areál ve Vysokém nad Jizerou na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor, nabízí lyžování v nadmořské výšce okolo 700 m. Díky rozsáhlé modernizaci patří Šachty mezi významné lyžařské areály v Čechách. 6 sjezdovek, 3 vleky, 80% zasněžování, večerní lyžování, parkoviště zdarma, upravované běžkařské tratě.

5.39 km

Ski areál Větrov

Lyžování u obce Vysoké nad Jizerou v nadm.výšce 700m na širokém, mírném svahu vhodném pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi i pokročilé. 2 vleky, parkoviště, lyžařská škola, půjčovna vybavení.

Skiareál Pařez
5.63 km

Skiareál Pařez

Nabízí levné a kvalitní lyžování jak pro rodiny s dětmi, tak pro školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat. V areálu jsou k dispozici dva lyžařské vleky Tatrapoma P a PFP v délce 370 a 320m s převýšením 60, resp. 50m a krásná, upravovaná, téměř 80m široká ...

5.69 km

Ski areál Kamenec

Areál se nachází v západních Krkonoších při státní silnici I/14. Vzdálenost 350 m od centra města směrem na Vysoké nad Jizerou, je situováno na severní stranu vrchu Kamenec, což zaručuje kvalitní sněhové podmínky i v konci sezóny. Čeká vás několik sjezdových tratí střední náročnosti v nadmořské výšce 450 - 672 m.

5.82 km

Ski areál Studenov

Areál vhodný pro začátečníky a středně zdatné lyžaře. Svým uspořádáním je přímo ideální pro lyžování rodin s dětmi. 5 lyžařských vleků, lyžařská škola, půjčovna a úschovna lyží a snowboardů, skiservis, parkoviště, bufet, restaurace. 630 - 933m.

Vzdálenější okolí

Bobová dráha Harrachov
6.29 km

Bobová dráha Harrachov

Bobová dráha v Harrachově je spolu s dopravním zař...

6.32 km

Ski areál Farák

Ski areál v Rokytnici v Orl.horách s širokým mír...

6.41 km

Sportovní areál Harrachov

Oblíbený ski resort v západní části Krkonoš. Nabízí...

6.76 km

Sklárna Novosad a syn

Je soukromá, druhá nejstarší sklárna v Čechách. Byla z...

Držkov
6.77 km

Držkov

Sjezdovka Držkov je cca 400 m dlouhá s převýšením cca 9...

7.10 km

Ski areál Horní Domky

Areál nabízí pro vyznavače sjezdového lyžování možnost...

Skiareál u Modré hvězdy
7.62 km

Skiareál u Modré hvězdy

V těsné blízkosti nově vystavěného náměstí v Horní ...

7.74 km

Lyžařský vlek FILIP Smržovka

Lyžařský vlek Filip Smržovka - 1 sjezdovka, 2 vle...

Bozkovské dolomitové jeskyně
9.77 km

Bozkovské dolomitové jeskyně

Bozkovské dolomitové jeskyně jsou nejdelším jesk...

10.24 km

Výletní areál Pěnčín

První sklářská výroba v oblasti Pěnčínska je zmiň...

11.32 km

Lyžařský areál Homole

2,2 km mírných tratí v otevřeném terénu v nadm.výšce 460-660...

Josefův Důl
11.47 km

Josefův Důl

Středisko je rozděleno na tři oblasti (Ski LUCIFER, JA...