Plavecký areál DC relax s.r.o.

Plavecký areál v Děčíně je nejmodernějším rekreačně sportovním komplexem v České republice. Je situován na Starém městě v sousedství obchodního centra Kaufland, naproti zimnímu stadionu. V letní části areálu najdete plavecké bazény o délkách 50 a 25 m, rekreační bazén, brouzdaliště, beach-volejbalové hřiště a rozsáhlé travnaté plochy. Krytá část nabízí bazén 25 m, dětský výukový bazén, 3 tobogány, vodní hřib, divokou řeku, vířivky, dětská brouzdaliště, ale také restauraci. V prvním patře se nachází fitness, solária, 2 sauny a klubová sauna, letní terasa a masážní salón.

Telefon: 412 704 212

Mapa

Zajímavosti v okolí

7.49 km

Zámek Benešov nad Ploučnicí

Zámky v Benešově nad Ploučnicí představují hodnotný komplex dvou objektů skvělým způsobem reprezentujících podobu městského šlechtického sídla na rozhraní středověku a novověku. Starší Horní zámek má svou tvářností hodně blízko k hradu či tvrzi, jak bývá někdy i označován. Mladší, v českém prostředí architektonicky rovně...

8.23 km

Ski Buková Hora

Lyžování na dvou mírných nezalesněných sjezdovkách o délce cca 300 a 200m, obsluhovaných 2 háčkovými vleky. Vhodné pro lyžařské začátečníky. Večerní lyžování dle domluvy. Pouze víkendový a prázdninový provoz. Nadmořská výška cca 600m.

Pivovar Velké Březno
13.30 km

Pivovar Velké Březno

Pivovar ve Velkém Březně má tradici nejméně 400 let. Jedinečná prohlídka všech hlavních provozů velkobřezenského pivovaru s výkladem průvodce, ukázka klasické technologie vaření českého piva, ochutnávka velkobřezenského piva přímo v pivovaru, prodej značkového skla a suvenýrů

Zámek Velké Březno
13.53 km

Zámek Velké Březno

Jeden z nejmladších, nejmenších a nejkrásnějších zámků u nás zve na své prohlídky. Zámek je obklopen nádherným, na Ústecku jedinečným přírodním anglickým parkem s množstvím vzácných stromů a keřů.

Soubor lidové architektury Zubrnice
13.90 km

Soubor lidové architektury Zubrnice

Dovolujeme si nabídnout výlet do zubrnického skanzenu, který je jedinou památkou tohoto zaměření v našem regionu. Ukazuje vesnický způsob života v malebném prostředí Českého středohoří s možností procházek po naučné stezce údolím Lučního potoka k vodnímu mlýnu.

17.82 km

Sklářské muzeum Kamenický Šenov

Sklářské muzeum Kamenický Šenov bylo založeno roku 1923 se zaměřením na dějiny sklářství. Sama budova muzea pochází z roku 1769. Jsou zde vystaveny velice vzácné exponáty lustrů a práce starých mistrů. Od roku 1968 expozice zahrnuje ryté a broušené sklo z oblasti borsko-šenovské ze 17. - 20. století. Muzeum vystavuje m.j. část ...

Ski klub Telnice
18.70 km

Ski klub Telnice

Středisko je vzdáleno od Ústí nad Labem cca 20 km a leží v nadmořské výšce 600-800m. Je zde k dispozici 6 vleků o celkové kapacitě 2400 osob/hod. Všechny vleky jsou propojeny sjezdovými tratěmi. Nad areálem leží osada Adolfov, kde jsou velice pěkné běžecké tratě. 4,5km sjezdařského terénu, zasněžování, večerní lyžování.

Hrad Střekov
18.95 km

Hrad Střekov

Romantická zřícenina hradu Střekov ze 14. století láká k prohlídkám. Čeká vás výklad průvodce o historii hradu a zajímavostech a krásný výhled na údolí řeky Labe.

Vzdálenější okolí

Masarykovo zdymadlo
19.01 km

Masarykovo zdymadlo

Masarykovo zdymadlo leží na Labi bezprostředně pod...

21.56 km

Muzeum modelové železnice

Expozice vývoje stavby modelů železničních vozidel, mode...

22.34 km

Lyžařský areál Polevsko

Lyžařský areál v Polevsku leží v nadmořské výšce 5...

22.80 km

KLÁRA - sklářská huť, s.r.o., v Polevsku

V roce 1907 zde byla Karlem Mühlbauerem založena s...

23.44 km

Egermann,s.r.o., v Novém Boru

Historie i současnost společnosti EGERMANN je úzce a ...

23.69 km

SKLÁRNA SLAVIA s.r.o.

Navazuje na obdivuhodnou tradici českého sklářství. Obla...

23.79 km

Zámek Ploskovice

Zámek Ploskovice na Litoměřicku, obklopený rozsáhlým parke...

24.05 km

Sklářské muzeum Nový Bor

Sklářské muzeum v Novém Boru existuje již více než s...

Zřícenina hradu Kyšperk
24.65 km

Zřícenina hradu Kyšperk

Pod Komáří vížkou, poblíž Unčína, leží zřícenina ...

Komáří vížka
26.03 km

Komáří vížka

Sedačková lanová dráha z Krupky-Bohosudova vás vyve...

Jiřetín pod Jedlovou
26.38 km

Jiřetín pod Jedlovou

Nachází se v katastru obce na severním úpatí této...

Ski areál Komáří vížka
26.40 km

Ski areál Komáří vížka

Skiareál Komáří vížka má sjezdové trati s modrým,...