Táborová základna Březina - ostrov
Nabídka: Táborová základna Březina - ostrov
Nabídka: Táborová základna Březina - ostrov
Nabídka: Táborová základna Březina - ostrov

Nabídka: Táborová základna Březina - ostrov

NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN 10.7.-16.7.2022 ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!!!

NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN 10.7.-16.7.2022 ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!!! Základna je umístěna na ostrově v oblasti středního toku řeky Sázavy. Svou polohou a vybavením je vhodné zejména pro hromadné a zotavovací akce dětí a mládeže. Vybavení umožňuje i skupinovou rekreaci dospělých. Umístění na ostrově dodává akcím nezapomenutelné kouzlo.

Pronájem TÁBOROVÉ ZÁKLADNY - Nabízíme chatkovou táborovou základnu Březina-ostrov na Sázavě nedaleko Zruče n/S.Vhodné pro skupiny 40 - 170 osob. K dispozici prostorná jídelna a klubovna.

... Ubytování ve 40 chatkách, plně vybavená kuchyň, prostorná jídelna 150 m2, velká klubovna s krytou terasou, sprchy, splachovací záchody, marodka, hřiště na kopanou, volejbal, loďky s přístavištěm.

Vstup k řece z vlastního pozemku. Vhodné ke koupání pro plavce i malé děti (bezpečný jez). Areál je umístěn na ostrově u obce Březina nedaleko Zruče nad Sázavou na vlastním uzavřeném pozemku 15.000 m. Cena dohodou. Možnost využití i části areálu za sníženou cenu. Dále volné termíny i mimo období letních prázdnin.

Celý areál je v našem vlastnictví, takže nejednáte s žádným zprostředkovatelem.

Náš areál je z hlediska kapacity a ceny zaměřen spíše na větší skupiny – v rozmezí cca 40-150 osob (celková lůžková kapacita je cca 200). Ovšem tento rozsah nevylučuje možnost využití pro menší skupiny (individuelní domluva je často možná). Podle dohody budete v areálu buď sami (preferuje většina zájemců) nebo v kombinaci s jinou skupinou, pokud to bude v zájmu ubytovaných. 
To vše ovšem platí  jen pro prázdninové termíny. V termínech mimo prázdniny a o víkendech je to jedno a tím vám vlastně nabízíme možnosti školení vedoucích, srazy, víkendy s dětmi atd. Vhodné je využití areálu také pro soukromé oslavy – např. svatby, kdy platíte poze jednorázovou částku za pronájem a nezáleží na počtu účastníků.

Popis areálu, fotky a další podrobnosti naleznete na našich webových stánkách http://www.ckeso.cz/ v části Rekreační areál areál Březina ostrov (v záložce popis a umístění je také cca 30 fotografií).
Podívat se můžete také na video Z pořadu Kluci v akci vysílaného 18.9.2006 v české televizi
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/18.09.2006/206562221900022-17:00-1-kluci-v-akci-taborova.html

V roce 2018 bylo otevřeno zcela nové sociální zařízení.

Chatkový areál se nachází se na řece Sázavě, 6 km proti proudu řeky od Zruče nad Sázavou. V okolí tábora jsou lesy. Obrovskou devizou areálu je umístění (opravdu) na ostrově, což je velmi praktické z hlediska přístupu cizích osob. Přístup je po mostku (přejede po něm i autobus). Z jedné strany obtéká ostrov přirozené koryto řeky Sázavy z druhé kanál náhonu pro bývalý mlýn. Přímo z tábora je po schůdkách přístup k jezu, který je bezpečný a vhodný pro koupání i nejmenších dětí. Celý ostrov o rozloze cca 15.000 m² je v našem vlastnictví a nehrozí tedy žádné problémy s dalšími osobami. Není zde ani žádný pivní stánek, což by mohlo přitahovat konzumenty  nápojů. V našem vlastnictví a pro tábor slouží i lodě (3 x pramice), které jsou oblíbeným doplňkem táborového programu na 2 km klidné vodě nad jezem. Součástí areálu je i fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a stolní tenis. 3 minuty od tábora je vlaková zastávka “Posázavského Pacifiku“ což je výhodou pro uskutečňování výletů v okolí (hrad Český Šternberk, klášter v Sázavě, Zruč n/S., Ledeč n/S., pivovar v Kácově, Kutná Hora a další)

Areál se skládá ze 40 patrových 5-lůžkových chatek, vybavené kuchyně (včetně nádobí) s prostornou jídelnou 150 m2, velkou klubovnou a krytou terasou, budovou pro vedení tábora a nemocné, dalšími ubytovacími buňkami. Sociální zařízení nově vybudované v roce 2018.  Areál je opravdu vhodný zejména pro pořádání táborů a tak byl i před mnoha lety kolaudován.

K dopravě lze kromě autobusu využít i vlakovou zastávku Laziště vzdálenou 100 m od tábora. Lze tak docílit při dnešní slevě jízdného na děti skutečně příznivou cenu za dopravu (oproti vlastnímu autobusu).

Areál pronajímáme bez stravování  - preferuje většina nájemců z hlediska ceny a lepší kontroly nad rozsahem stravy

 

 

Turnusy jsou zpravidla  po 14 dnech – délku pronájmu lze po dohodě i upravit

 

Cena pronájmu bez stravování:

Čistý nájem se pohybuje mezi 50.000,- až 65.000,- Kč/týden (ubytování) bez DPH. Výše ceny je odstupňována dle termínu a obsazené kapacity. Posledních 14 dní v srpnu nabízíme s velkou slevou až 50%. V tomto termínu začíná cena podle počtu ubytovaných již na 30.000 Kč za týden.

V ceně není zahrnuto:

 • energie
 • další služby spojené s provozem tábora (odvoz odpadu, septiků, lůžkoviny....ad.) Tyto položky budou vyúčtovány po skončení akce dle skutečné spotřeby a aktuálních tarifů služeb.

Pro představu uvádíme možné cenové relace:

Při naplněnosti areálu cca 50 - 100 osobami představuje hrubá spotřeba energií včetně DPH:

 • elektřiny 1.400 - 2.500 Kč/den
 • 14 denní turnus zaplní obvykle 1/3 - 1/2 kontejneru. Vyvezení celého velkoobjemového kontejneru (6 - 12 m3) stojí cca 10.000 - 12.000 Kč (platíte však poze poměrnou část)
 • vyvezení všech septiků přibližně podle naplněnosti po cca 4 dnech pobytu 3.000 - 5.000 Kč
 • plyn na vaření. 14 denní turnus spotřebuje cca 2 bomby á 1.500 - 1.700 Kč
 • vodu neplatíte, je zahrnutá v ceně

 

Přesné kalkulace jsou součástí smlouvy, jejíž návrh Vám v případě zájmu rádi zašleme.

 

Stravování si zajišťujete sami ve vybavené kuchyni bez dalších nákladů.

Kontakty

Jméno: ESO Event s.r.o.
Ulice: Seifertova 95
Město: Praha 3
PSČ: 13000
Telefon: 311284836
E-mail: kozak@ckeso.cz
Internet: https://www.ckeso.cz/rekreacni-stredisko-brezina

Turnusy

Termín od Termín do Kapacita Cena
10.7.22 16.7.22 150 39.000,- Kč
Cena za pronájem / den: 3.000,-
Cena za pronájem osoba / den: 50,-
Celková cena za pronájem: 3.000,-
Minimální obsazenost: 50
 • typ tábořiště
  • pevná budova
 • vybavení
  • pitná voda
  • teplá voda
  • elektřina
  • koupání
  • vzdálenost obchodu (km) 2
  • vzdálenost vlakové zastávky (km) 0,2
  • vzdálenost autobusové zastávky (km) 1,8

Další záznamy v rubrice...

Nabídka: Chatová osada Pohádka

Nabídka: Chatová osada Pohádka

Chatová osada Pohádka je umístěna v lesoparku, na okraji malebného městečka Bělá p. B. obklopeného lesy, 200 m přírodní...

Nabídka: Táborová základna Březina - ostrov

Nabídka: Táborová základna Březina - ostrov

NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN 10.7.-16.7.2022 ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!!!

Nabídka: tábořiště Dolní Bousov „Naše louka“

Jedna z budov - „Salaš“, kterou najdete u nás, na tábořišti

Nabízíme pronájem útulného tábořiště na okraji Dolního Bousova. Louka o rozloze 1 ha se základním zázemím, vodovod,...