Chatová osada Pohádka
Nabídka: Chatová osada Pohádka
Nabídka: Chatová osada Pohádka
Nabídka: Chatová osada Pohádka

Nabídka: Chatová osada Pohádka

Chatová osada Pohádka je umístěna v lesoparku, na okraji malebného městečka Bělá p. B. obklopeného lesy, 200 m přírodní koupaliště, v okolí cyklostezky, 7 km hrad Bezděz. Kapacita osady je 130 osob.

Chatová osada Pohádka Bělá pod Bezdězem je umístěna v lesoparku, na okraji malebného městečka obklopeného lesy, 200 m přírodní koupaliště. Její příjemná poloha umožňuje hostům prožít zde dny plné klidu a pohody, ale i návštěvníkům vyhledávajícím aktivní odpočinek poskytuje sportovní vyžití. Jsou zde výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku a procházky po okolních lesích s možností sběru lesních plodů. Čistý vzduch a krásná příroda. Osada není v záplavové oblasti.

Celý areál je oplocen a brána se zamyká. Nehrozí riziko vstupu cizích osob do střediska a v noci je celý areál osvětlen.

Celou chatovou osadu nebo její část je možno pronajmout jako tábořiště pro dětské letní tábory, školy v přírodě nebo školní výlety.

Osada je částečně bezbariérová, mohou jí tedy využít i lidé tělesně postižení.

Kapacita chatové osady je 130 osob.

V osadě je možné využít dvě hřiště, jedno na beach volejbal nebo nohejbal s pevným povrchem 15 x 25 m a velké hřiště na fotbal s bránami, travnatou plochu na míčové hry, venkovní pinkpongový stůl, betonovou plochu 10 x 10m na cvičení či tančení, velké společné ohniště na opékání buřtů, houpačky a pískoviště pro děti.

Ubytování

je ve čtyřlůžkových chatkách s malou terasou k posezení, jednoduše vybavené. V chatce jsou dvě válendy, palanda (horní lůžko zabezpečeno), stůl, židle a skříň. Sociální zařízení je společné, nově opravené, jedna budova pro chlapce/muže, druhá pro dívky/ženy. Teplá voda po celý den.

Možnost ubytování s domácími zvířaty.

Parkování u chatek.

Společenská místnost

v areálu se nachází hlavní zděná budova, kde je zrekonstruovaná kuchyně, jídelna (společenská místnost) a zastřešená terasa. Kapacitou 130 míst. Ve společenské místnosti jsou kamna a za chladného počasí je možné dětem zatopit.

Kuchyň

je nově opravená a vybavená. Je k pronájmu, cena 2000Kč - 3000Kč/ den (dle dohody), včetně teplé a studené vody, elektřiny a plynu.

Okolí chatové osady Pohádka

V okolí jsou cyklostezky. Asi 200 m od osady vede přeshraniční cyklotrasa č. 241 Mělník–Žitava, na kterou navazuje cyklotrasa č. 3040 – 3045 Bělá p.B.-Hrádek-Žitava. A jen 200 m od osady je pěkné přírodní koupaliště.

Bělá pod Bezdězem patří k rekreační oblasti Máchova kraje. Leží v mikroregionu Nisa na rozhraní tří regionů – CHKO Český ráj, CHKO Kokořínska a Podralska. 12 km od Máchova jezera a 13 km od Mladé Boleslavi. Dominantu města tvoří 7 km vzdálený hrad Bezděz.

Vlaková zastávka Bělá - město je 1,5 km.

Autobusová zastávka Bělá - Atmos je 300 m.

Nejbližší obchod s potravinami 300 m.

Možnost i dalších termínů!

Neváhejte a volejte na mobil: 724 211 587

 

Kontakty

Jméno: Chatová osada Pohadka
Město: Bělá pod Bezdězem
PSČ: 29421
Telefon: +420724211587
E-mail: info@osadapohadka.cz
Internet: http://www.osadapohadka.cz

Turnusy

Termín od Termín do Kapacita Cena
21.8.22 27.8.22 130 170,- Kč
27.8.22 30.9.22 130 170,- Kč
Cena za pronájem osoba / den: 170,-
 • typ tábořiště
  • louka
  • pevná budova
  • srub / chata
 • vybavení
  • pitná voda
  • teplá voda
  • elektřina
  • koupání
  • vzdálenost obchodu (km) 300m
  • vzdálenost vlakové zastávky (km) 1.5
  • vzdálenost autobusové zastávky (km) 300

Další záznamy v rubrice...

Nabídka: Chatová osada Pohádka

Nabídka: Chatová osada Pohádka

Chatová osada Pohádka je umístěna v lesoparku, na okraji malebného městečka Bělá p. B. obklopeného lesy, 200 m přírodní...

Nabídka: tábořiště Dolní Bousov „Naše louka“

Jedna z budov - „Salaš“, kterou najdete u nás, na tábořišti

Nabízíme pronájem útulného tábořiště na okraji Dolního Bousova. Louka o rozloze 1 ha se základním zázemím, vodovod,...