oddílová schůzka na vodě, Sázava
víkendová výprava, Soběšín, 2010
splutí na kajacích, Sázava, 2010

Vodácký a turistický oddíl OSANN

OSANN, Krhanice u Týnce n. Sázavou. Pro děti od 8-mi let. Jezdíme na vodu i na suchozemské výpravy, v létě na tábor, v zimě na lyže... Nuda je náš nepřítel a proto pojď s námi hledat dobrodružství...

…členství v oddílu je vhodné pro děti ve věku do 8-mi let věku až do ++(horní hranici nijak neomezujeme, někdy i nám při hře s dětmi připadá, že jsme náctiletí. Ale je to snad špatně?). Podmínkou je, že děcko musí být plavec, tzn. uplavat v pohodě alespoň bazén (časem se zdokonalí).

Oddílové chůzky máme v Krhanicích ve středu od 16:00 do 17:30 hod, pokud je schůzka s tréninkem na vodě, pak je v Týnci a obvykle do 19 hodin. Výcvik na kanoích a kajacích probíhá v Týnci na řece Sázavě kolem vodáckého kempu, nebo splouváme z Týnce dolů – kam až stihneme. Jezdíme na kanoích i kajacích, ale samozřejmě kluky více lákají spíše ty kajaky, takže z toho plyne postupný posun v sortimentu plavidel. Nicméně jezdíme na obojím, hlavně pro nováčky je určitě lepší začínat na kanoi. V zimě jezdíme trénovat eskymácké obraty do krytého bazénu v Benešově, v sezoně pak občas podnikáme víkendové nebo jednodení výpravy na jiné řeky. Letos plánujeme také vodáckou výpravu na některé Rakouské řeky, např. Salzu aj.

Kromě vodáckých aktivit jezdíme na výpravy do přírody – pod stany nebo pod širák, v chladnějším období do škol a turistických ubytoven. V létě každoročně jezdíme na tábor.

V obci Krhanice pořádáme také různé společenské akce pro děti i pro veřejnost, např. Mikulášské besídky, Dětské karnevaly, Dětský den apod.

Vedoucí mají letité zkušenosti a disponují patřičnou kvalifikací. Vedoucí vodáckých aktivit je držitelem licence „Cvičitel vodní turistiky a raftingu“. Jsme členy Středočeské rady dětí a mládeže.

Zájemci o členství mohou kontaktovat Mirka Svěráka, tel. Je uveden v kontaktech na našich webových stránkách, kde také najdete více informací o nás a také fotky z táborů a jiných akcí.

Rádi mezi nás uvítáme také posilu jako vedoucího nebo instruktora a to jak na letní tábor, tak (především) na celoroční činnost s dětmi. Ideálně, pokud bude zapáleným vodákem a/nebo bude mít zkušenosti a nadšení pro tábornické aktivity v přírodě. Na věku ani pohlaví nezáleží, na veselé a čestné povaze ano.

Kontakty

Jméno: Vodácký a turistický oddíl OSANN
Ulice: Krhanice 38
Město: Krhanice
PSČ: 257 42
Telefon: 606626176
E-mail: osann@seznam.cz
Internet: www.osann.cz

věk

od 8 do 99

místo

Krhanice u Týnce nad Sázavou

zřizovatel

OSANN, o.s.

 • zaměření oddílu
  • turistický
  • vodácký
  • sportovní
 • organizace
  • Jiný OSANN, občanské sdružení
 • scházíme se
  • jednou týdně

Další záznamy v rubrice...

MOP Včelojedi

MOP Včelojedi

Základem činnosti jsou pravidelné schůzky, které se konají jednou týdně v délce přibližně dvou hodin.

Vodácký a turistický oddíl OSANN

oddílová schůzka na vodě, Sázava

OSANN, Krhanice u Týnce n. Sázavou. Pro děti od 8-mi let. Jezdíme na vodu i na suchozemské výpravy, v létě na tábor, v zimě...

Občanské sdružení Svobodní páni z Nymburka

Občanské sdružení Svobodní páni z Nymburka, podílející se na projektu Zemská hotovost, (sdružení se také zabývá...

KNOFLÍKOVÁ KOPANÁ

Nabízíme pro zájemce vstup do našich řad. Hrajeme deskovou hru Knoflíková kopaná (http://clhkk.estranky.cz). Jde o jednoduchou...