Zážitkový tábor Ranč v údolí
Zážitkový tábor na Ranči v údolí
Zážitkový tábor na Ranči v údolí
Zážitkový tábor na Ranči v údolí

Zážitkový tábor na Ranči v údolí

Letní tábory pro akční děti s nadstadartně pestrým programem. koně, čtyřkolky, paintball, paddleboardy, rodeo býk, diskotéky, přespání pod širákem..

Chcete vašim dětem dopřát výjimečné prázdniny plné akce na letních táborech? Hledáte pro ně tábory, kde se budou nejen skvěle bavit, ale také se naučí samostatnosti a fairplay? Tábor, kde si prohloubí vztah ke zvířatům a přírodě? Moderní tábor plný aktivit, ale neopomínající na osvědčenou táborovou klasiku? Letní tábory na Ranči v údolí pro léto 2021 jsou pro vaše děti tou nejlepší volbou.

 

Opravdu akční tábor

Již přes 20 let na Ranči v údolí čeká na táborníky opravdu nabité léto. Program na našich táborech je postaven, tak aby na nudu a stýskání nebyl prostor. Každý den se děti potrénují viž od  jízdě na koních, nemůže chybět etapová hra, tábornické dovednosti apod. Součástí tábora je také péče o koně, čištění, koupání, příprava stájí... Navíc je ovšem každý den obohacen dalšími skvělými aktivitami. V létě 2022 vás tak čekají také : terénní čtyřkoly, paintball, simulátor rodeo býka, bungee running, paddleboardy, táborové diskotéky, přespání pod širákem, bojovky, večerní představení...

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Letní tábory na koních mají každoročně několik běhů, každý běh má své téma a hlavní moto, kterému se podřizuje i program. Můžete tedy pro své děti zvolit běh, který nejvíce bude vyhovovat tomu, co je baví. Těšte se letos na zbrusu nová témata i vzrušující nové táborové hry!

 

Spolupracujeme s ověřenými vedoucími, kteří většinou přošli naším táborem jako děti a řadu z nich tak známe "od malička" :) Všichni prochází školením i rychlokurzem první pomoci. Bezpečnost  vašich dětí je pro nás na prvním místě.

Klademe důraz na zdravé vztahy v oddílech. Netolerujeme agresivní chování ani vulgární mluvu u dětí, vedoucích ani u personálu. Týmová spolupráce, fairplay a individuální přístup to je naše cesta. Na táboře se sejde max. 120 dětí, nejedná se tak o masový anonymní tábor, kde se snadno přehlédnou individuální potřeby dítěte.

Jsme rodinný podnik a na všechny naše tábory aktivně dohlížíme. Majitel a organizátor tábora Tomáš Hégr bydlí přímo v areálu a dohlíží tak osobně každý den na hladký průběh táborů.

 

Nadstandartní péče pro nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. I přes veškerou péči ale povedou i vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům.

Tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věků a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

 

Stravování

Na čerstvém vzduchu dětem vyhládne, to u nás ale není problém. Domácí kuchyně chutná jako od babičky (kuchařkou je přímo maminka pana majitele) ale také odpovídá nutričním požadavkům. V ceně je zahrnuto jídlo 5 x denně s možností přídavků a celodenní pitný režim (na výběr čaj, šťáva, voda). Svačiny doplní potřebnou dávku ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Ke snídani je každý druhý den možnost kromě pečiva také různé druhy cereálií.

Po předchozí dohodě je možné objednat i speciální diety (bezlepková, bezlaktozová..)

Kontakty

Kontaktní osoba: Kateřina Kohútová
Telefon: 724224114
E-mail: kata@taborsite.cz
Internet: https://www.taboriste.cz/letni-tabory-2022/

Místa odjezdu

Česká republika: Žatec, Plzeň, Stříbro

Kraj

Ranč v údolí u Černošína

pořadatel

Tomáš Hégr
Dr. Václava Kůrky 2837
Žatec
43801

IČ: 47791446

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • bezlepková dieta
 • zaměření tábora
  • sportovní
  • tábor s koňmi
 • ubytování
  • chatky
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

Czech special Force 2022

Czech Special Force

dětský letecko-parašutistický tábor Czech Special Force 2022 na letišti aeroklubu Plasy