The Villa Španělský kemp Teens

The Villa Španělský kemp Teens

The Villa Španělský kemp je španělský příměstský tábor, který nabízí týden španělštiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu.

The Villa Španělský kemp je španělský příměstský tábor, který nabízí týden španělštiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu. Lektor se může přizpůsobit tempu a individuálním zájmům dětí. Jelikož se jedná o prázdninový program, je cílem tábora především jazyk aktivně používat a odbourat možné zábrany. V rámci složení každé skupiny vedeme děti k tomu, aby si pomáhaly, a aby si pestré aktivity užily. Není výjimkou, že se k nám děti rok od roku vracejí.

Důraz je kladen na využití španělštiny v běžném životě včetně pokynů v rámci soutěží a prezentací činností, secvičení scének, teambuildingových aktivit, instrukcí týkajících se aktivit v terénu atp.

Do týdenního programu jsou zařazeny aktivity v terénu, jeden výlet po Praze, ten bývá nejčastěji do ZOO, ale dle počasí může být zařazeno Technické muzeum, Botanická zahrada, Pražský hrad s bludištěm, Petřínská rozhledna, DOX a další. Pokud je příznivé počasí, chodí děti ven do parku na piknik nebo za jiným dobrodružstvím. Mezi časté polodenní výlety patří: Park Gutovka (minigolf), Hostivařská přehrada, knihovna na Vinohradech, bazén, laser game atp.

Rodiče dopraví děti do sídla jazykové školy. Starší děti se mohou po dohodě se školou a rodiči dopravovat sami.

Kontakty

Kontaktní osoba: Michaela Sýkorová
Telefon: 775 385 788
E-mail: info@thevilla.cz
Internet: https://www.thevilla.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=86:spanelsky-kemp&catid=45&Itemid=268&lang=cs

Místa odjezdu

Česká republika: Příměstský tábor

Kraj

Praha 10 - Vršovice

pořadatel

The Villa 4Kids, z. ú.
Brigádníků 329
Praha 10
10000

IČ: 05687951

  • typ tábora
    • příměstský
  • zaměření tábora
    • jazykový
  • ubytování
    • bez ubytování

Články