The Villa Německý kemp Teens

The Villa Německý kemp Teens

The Villa Německý kemp je německý příměstský tábor, který nabízí týden plný zábavy pro teenagery. Děti jsou tzv. ponořeny do němčiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu.

The Villa Německý kemp je německý příměstský tábor, který nabízí týden plný zábavy pro teenagery. Děti jsou tzv. ponořeny do němčiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu. Lektor se tak může přizpůsobit tempu a individuálním zájmům dětí. Jelikož se jedná o prázdninový program, je cílem tábora především jazyk aktivně používat a odbourat možné zábrany. V rámci složení každé skupiny vedeme děti k tomu, aby si pomáhaly, a aby si pestré aktivity užily. Není výjimkou, že se k nám děti rok od roku vracejí.

Důraz je kladen na využití němčiny v běžném životě včetně pokynů v rámci soutěží a prezentací činností, secvičení scének, teambuildingových aktivit, instrukcí týkajících se aktivit v terénu atp.

Do týdenního programu jsou zařazeny aktivity v terénu, jeden výlet po Praze, ten bývá nejčastěji do ZOO, ale dle počasí může být zařazeno Technické muzeum, Botanická zahrada, Pražský hrad s bludištěm, Petřínská rozhledna, DOX a další. Pokud je příznivé počasí, chodí děti ven do parku na piknik nebo za jiným dobrodružstvím. Mezi časté polodenní výlety patří: Park Gutovka (minigolf), Hostivařská přehrada, knihovna na Vinohradech, bazén, laser game atp.

Rodiče dopraví děti do sídla jazykové školy. Starší děti se mohou po dohodě se školou a rodiči dopravovat sami.

Kontakty

Kontaktní osoba: Michaela Sýkorová
Telefon: 775 385 788
E-mail: info@thevilla.cz
Internet: https://www.thevilla.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=88:nemecky-kemp&catid=45&Itemid=268&lang=cs

Místa odjezdu

Česká republika: Příměstský tábor

Kraj

Praha 10 - Vršovice

pořadatel

The Villa 4Kids, z. ú.
Brigádníků 329
Praha 10
10000

IČ: 05687951

  • typ tábora
    • příměstský
  • zaměření tábora
    • jazykový
  • ubytování
    • bez ubytování

Články