The English Eco Summer Camp

The English Eco Summer Camp

Super fun & expertly run. Small residential camp 1 hour south of Prague. An immersive English camp for non-native & native speakers: with delicious food, fantastic staff, great adventures & lots more.

Terra Farma je malá rodinná farma, přibližně hodinu cesty jižně od Prahy. Naši táborníci se mohou těšit na zvěřenu všeho druhu: kozy, ovce, kuřata, psy, koně, oslíka a báječným tým vedoucích z 3E Outdoors.  Děvčata a chlapci budou ubytováni ve dvou oddělených domečcích na farmě. Ty jsou vybaveny pohodlnými patrovými postelemi, sdílenou koupelnou se 2 sprchami a 2 toaletami a malou kuchyňkou v každém domečku. Terra Farma a její okolí jsou ideálním místem k prožití skvělého léta a vydovádění se na venkově.

Na táboře mluvíme výhradně anglicky. Náš tým vedoucích povede všechny aktivity v angličtině a vytvoří přátelské prostředí, ve kterém každý z táborníků dostane prostor procvičit si a zlepšit svou angličtinu. Bojíte se, že anglicky dobře neumíte? Nemějte obavy! Dle potřeby zařadíme do programu i základní lekce angličtiny. Naši táboroví vedoucí pochází z různých krajin a domluví se tak i několika dalšími jazyky.

A když přijde na “eko”, můžete si být jisti, že se na táboře snažíme mít co nejmenší vliv na naše životní prostředí. Jak to děláme? Mnoha různými způsoby! Tak třeba velká část jídla, které na táboře uvaříme a sníme, vyroste přímo na farmě, čímž radikálně snížíme vzdálenost, kterou k nám musí urazit. Auta a jiné dopravní prostředky používáme jen minimálně. Tam, kde je to možné, se rádi spoléháme na veřejnou dopravu a na vlastní nohy (pěšky nebo na kole). Prostřednictvím různých workshopů a poutavých her pak taky naše táborníky seznámíme s tím,  jak i oni sami můžou přispět k ochraně a obnově přírody a životního prostředí.

 

ŠVANDA NA FARMĚ (7 - 12 let):  23. - 29 srpna 2020

Možnost strávit celý týden s až 20 dalšími táborníky zkoumáním okolí, učením se novým dovednostem a především… SKVĚLOU ŠVANDOU NA FARMĚ! Na co se můžete těšit? Celotýdenní pobytový tábor (včetně všech jídel), maximum 20 táborníků, exkurze, pěší nebo cyklo výlety, lesní hry, zručnosti pro život na farmě, poznávání toho, jak taková udržitelná farma funguje, a mnoho dalších, neustále se střídajících aktivit - od všech možných sportů, přes výrobu šperků, až po tanec, jógu a jinou zábavu. Svůj volný čas pak můžete strávit třeba i pečením, jógou nebo tancem.

 

LEADERSHIP CAMP (13 - 18 let):  16. - 22. srpna 2020

Rozvoj vůdčích schopností a dovedností (tzv. leadership-u)  prostřednictvím workshopů, venkovních aktivit a výzev všeho druhu. Celotýdenní pobytový tábor (včetně všech jídel), maximum 20 táborníků, několik exkurzí, pěší nebo cyklo turistika, kurz přežití v přírodě,  zručnosti pro život na farmě, poznávání toho, jak taková udržitelná farma funguje, a mnoho dalších, neustále se střídajících aktivit - od všech možných sportů, přes výrobu šperků, až po tanec, jógu a jinou zábavu. Svůj volný čas pak můžete strávit třeba i pečením, jógou nebo tancem. Workshopy zahrnují témata jako business start-up, leadership a management.

 

JAK VYPADÁ TYPICKÝ DEN NA TERRA FARMA?

8:00 budíček

8:15 snídaně! (klidně i v pyžamu)

9:00 rozcvička pro tělo i pro duši

9:15 dopolední aktivita

12:00 oběd

13:45 odpolední aktivita

16:30 volný čas / dobrovolná aktivita

18:30 večeře

19:30 večerní aktivita

21:30 táborák / večerka

Kontaktní osoba pro komunikaci v češtině Michaela Foster, +420739232639, miska@3eoutdoors.com

Terra Farma is a small, family-run, working farm, roughly 1 hour south of Prague. Participants will be sharing the camp with goats, sheep, chicken, dogs, a horse, a donkey, ducks and wonderful 3E team. Males and females will be split between 2 designated houses on the farm, equipped with comfy bunk bed style beds, showers and basic tea making facilities. The farm and its surroundings are the perfect space to run wild and have an incredible summer.

The main language used throughout the camp will be English. The team will be delivering all the sessions in English and creating an atmosphere for your child to practice their English language skills. Worried that your English skills won’t be enough? Don’t worry…We will also be hosting basic English classes if needed. We also hire staff from multiple countries, meaning that we can communicate in more languages than one.

And as for the ECO part, we are striving to ensure that we have minimum impact on the environment. How will we do this? Here are a few ways. A large portion of the food we serve during camp will be grown on Terra Farma, dramatically reducing our food miles. Minimal use of cars and other vehicles. We will try and use public transport where possible and people power (our own legs and bikes!). Educating our campers about how to help protect and preserve the environment through workshops and fun games.

 

FARM FUN (ages 7-12): August 23rd-29th 2020

Chance to spend 1 week with up to 20 other campers exploring the surrounding area, learning new skills and most importantly…HAVING ALL THE FUN! What will you be doing? 1 week long residential camp, all meals included, max 20 campers, Excursion Day, Hiking/biking, Forest Activities, Farm skills learning how a sustainable farm operates, Rotating activities every day - such as sports, jewellery making, dance, yoga, football…, Fun activities, Optional free time activities such as baking,  yoga and dance.

 

LEADERSHIP CAMP (ages 13-18):  August 16th-22nd 2020

Developing leadership skills through workshops, outdoors activities and challenges. 1 week long residential camp, all meals included, max 20 campers, Multiple Excursions, Hiking/biking, Survival skills, Farm skills learning how a sustainable farm operates, Rotating activities every day - such as sports, jewellery making, dance, yoga, football…, Fun activities, Optional free time activities such as baking,  yoga and dance, Workshops including business start ups, leadership styles and management.

 

EXAMPLE DAILY SCHEDULE

8am Wake up 12pm Lunch time 7.30pm Evening Activity

8.15am Breakfast time! (PJs welcome) 1.45pm Afternoon Activities 9pm Reflection

9am Morning Mood 4.30pm Free Time/ optional activities 9.30pm Campfire/ bedtime

9.15am Morning Activity 6.30pm Dinner time

 

 

Kontakty

Kontaktní osoba: Hannah Thompson (ENG)
Telefon: +420722568473‬ (ENG)
E-mail: hannah@3eoutdoors.com
Internet: http://www.3eoutdoors.com/wp-content/uploads/2020/02/hannah@3eoutdoors.com_.pdf?fbclid=IwAR2c7R55a682bxHuUCQpQv03vgSrtmznWbT2eC-KM73Iumeb3mQcmxIqQs4

Místa odjezdu

Česká republika: Terra Farma, Chraštičky

Kraj

Terra Farma, Chraštičky

pořadatel

3E Outdoors
Inocencova 18
Vimperk
38501

IČ: 03615014

 • typ tábora
  • mezinárodní
 • zaměření tábora
  • sportovní
  • taneční
  • hudební
  • výtvarný
  • tábor s koňmi
  • jazykový
  • jiný ekologický
 • ubytování
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

Léto bez hranic

Letní dětský tábor

Letní dětský tábor v jihočeské přírodě se spoustou her a soutěží. Děti se mohou těšit na celotáborovou hru, zájmové...

SUPER LÉTO BEZ HRANIC

SUPER LÉTO BEZ HRANIC

Tradiční letní dětský tábor v jihočeské přírodě s programem plným soutěží a her, koupání v táborovém bazénu,...

Tábor Blaník

tábor Blaník

Dovolujeme si Vás pozvat na dětské tábory, které jsme připravili v naší již 25. sezóně. Děti se mohou opět těšit na...

17. ročník vánočního chovatelského tábora

areál místa konání

Tábor se uskuteční ve dnech 26.prosince 2020 – 2.ledna 2021 v prostorách Autokempu SK Mšeno na hranici CHKO Kokořínsko,...

COMBATCAMP 2018

combatcamp 2018

Klasický tábor ve stylu army, s pobytem v přírodě a airsoftem. SLEVA: PRO SOUROZENCE A DĚTI Z PRAHY ->CENA 4200,- Kč.

Letní dětský tábor s Minizoo

Letní tábory s Minizoo

Letní dětský tábor pro děti milující zvířátka.Během celého pobytu si děti mohou užívat přítomnosti našich domácích...

Hříběcí airsoft

Hříběcí airsoft

Letní airsoftový tábor - od jednoduchého střílení k náročnějším týmovým bitvám.

Letní jezdecký tábor Všetice

Letní jezdecký tábor Všetice

Dopřejte svým dětem nezapomenutelný týden u koní!

Ihaháček 2018

Ihaháček 2018

Ahoj! Chcete si zajezdit na koni? Podojit kozičku a vyrobit kozí sýr? Umlít mouku a upéci domácí chléb? Střílet z luku...

Letní tábor Ledňáček

Táborová louka

Tradiční prověřený tábor na louce ve Středočeském kraji. Stany s podsadou, oheň, kytara, hry, bojovky a spousta zábavy!...

LT 2018 Mafie: Příběh z podsvětí

LT 2018 Mafie: Příběh z podsvětí

Tábor proběhne v RS Věšín nedaleko Příbrami v krásné krajině brdských lesů. Děti se ocitnou v roce 1930 v USA ve městě...

Zaklínači z Morhenu

Zaklínači z Morhenu

Hry v přírodě, hraní rolí, tvořivé činnosti

Kozojedy - 2. turnus

Kozojedy - 2. turnus

Zábava, hry v přírodě, sport, výtvarka

Tajuplná výprava s CK Bábrdlinka

Tajuplná výprava s CK Bábrdlinka

Zábava, hry v přírodě

Léto bez hranic

Léto bez hranic

Letní dětský tábor v jihočeské přírodě se spoustou her a soutěží. Děti se mohou těšit na celotáborovou hru, zájmové...