Itálie
Itálie
Itálie
Itálie

Tábor u moře v Itálii s návštěvou Říma 2016

Náš tábor je určen pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelných 9 dní u moře, v oblasti s neopakovatelnou atmosférou, kterou zatím nepoznamenaly davy turistů. Součástí pobytu je možnost celodenního výletu po stopách antického Říma a návštěvy městského státu Vatikán.

Program tábora

Jako každý rok i letos pořádáme náš tábor v Silvi Marina, který patří mezi neoblíbenější v naší nabídce. Tábor je určen pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelný týden u moře, v oblasti která zatím není přeplněná turisty a má svoji neopakovatelnou atmosféru. Hlavním programem tábora je koupání v moři, hry na pláži, nebude ale chybět ani večerní společná zábava. V nabídce fakultativních výletů je celodenní výlet do Říma a Vatikánu (příplatek 1090,-Kč /39 €). Dále máme možnost navštívit starobylé městečko Silvi Paese postavené na hradbách nad letoviskem Silvi a dále přístavní město Pescara, které je vyhlášené svými trhy. Veškeré tyto aktivity jsou zcela dobrovolné. O pohodlí účastníků se budou starat zkušení čeští vedoucí a zdravotnice.

Vybavení

Pěti a šestilůžkové apartmány v hotelu Kara, který leží na hlavní třídě táhnoucí se podél pobřeží s plážemi. Apartmány bilo se skládají z ložnice, se třemi lůžky, kuchyně s dvěma lůžky, koupelnou, toaletou a vlastní terasou s výhledem na moře nebo na hory. Apartmány trilo pak mají ložnice dvě. Součástí pokoje je veškeré povlečení. Hotel je umístěn 50 metrů od pláže.

Strava

Plná penze servírovaná přímo na terase hotelu. K snídani je vždy výběr mezi sladkou a slanou variantou (nejčastěji toustový chléb, nutela, kukuřičné lupínky, mléko,marmeláda , máslo). Strava je podávána 3 x denně a vždy dopoledne a odpoledne je k dispozici svačina. O pitný režim je samozřejmě také postaráno, na výběr jsou ledové čaje, ovocné šťávy a mléko.Stravování začíná v den příjezdu obědem a končí obědem. Na cestu zpět dostanou účastníci 1,5 L minerálky a balíček na cestu.

Doprava

Zájezdovým autobusem s klimatizací s možností zakoupení občerstvení a nápojů. Cesta trvá 16 - 18 hodin.Na cestu tam doporučujeme vzít dostatek tekutin a jídla na cestu. Tranzitní země jsou Německo, Rakousko. Účastníci budou po příjezdu očekáváni vedoucími agentury a bude jim podána snídaně. Po ubytování bude probíhat volný program na pláži s koupáním.

Odjezdy na tábor:
Praha - sraz ve 13:00 hodin, metro Hostivař, DEPO autobusů MHD - odjezd ve 13:30 hodin.
Brno - sraz ve 16:15 hodin, parkoviště u ústředního hřbitova, ul. Vídeňská - odjezd 16:30 hodin.
Předpokládaný příjezd do Silvi Marina je mezi 7:00 – 9:00 hodinou ráno.

Návrat z tábora:
Na stejná místa, Praha, Brno v dopoledních až poledních hodinách. V případě výraznější časové změny budeme všechny klienty informovat telefonicky v den odjezdu autobusu ze Silvi Marina.

Turnusy

1. 7. 2016 - 10. 7. 2016 - cena 8990 Kč (360 €)
8. 7. 2016 - 17. 7. 2016 - cena 8990 Kč (360 €)

Cena tábora

Cena tábora nezahrnuje:
Návštěvu Říma (příplatek 1090,-Kč /39 €). Místní ubytovací poplatek ve výši 390,- Kč (16 €) na osobu a pobyt. Cestovní pojištění lékařských výloh včetně pojištění storna pobytu.
Platba tábora:
Záloha 3000 Kč je splatná do sedmi dnů od doručení písemné cestovní smlouvy. Doplatek tábora je splatný nejpozději do 10. 6. 2016. Nedodržení platebních termínů bez předchozí domluvy může být považováno za ztrátu zájmu a následováno zrušením přihlášky.

Cena tábora nezahrnuje:Návštěvu Říma (příplatek 1090,-Kč /39 €). Místní ubytovací poplatek ve výši 390,- Kč (16 €) na osobu a pobyt. Cestovní pojištění lékařských výloh včetně pojištění storna pobytu.
Platba tábora:Záloha 3000 Kč je splatná do sedmi dnů od doručení písemné cestovní smlouvy. Doplatek tábora je splatný nejpozději do 10. 6. 2016. Nedodržení platebních termínů bez předchozí domluvy může být považováno za ztrátu zájmu a následováno zrušením přihlášky.

Cena tábora nezahrnuje:Návštěvu Říma (příplatek 1090,-Kč /39 €). Místní ubytovací poplatek ve výši 390,- Kč (16 €) na osobu a pobyt. Cestovní pojištění lékařských výloh včetně pojištění storna pobytu.Platba tábora:Záloha 3000 Kč je splatná do sedmi dnů od doručení písemné cestovní smlouvy. Doplatek tábora je splatný nejpozději do 10. 6. 2016. Nedodržení platebních termínů bez předchozí domluvy může být považováno za ztrátu zájmu a následováno zrušením přihlášky.

Kontakty

Kontaktní osoba: Kancelář
Telefon: +420 608 818 887
E-mail: info@osferien.cz
Internet: www.osferien.cz

Místa odjezdu

Praha: Praha Jižní Morava: Brno

Kraj

oblast Abruzzo,Silvi Marina

pořadatel

o.s. Ferien
Rumunská 27
Praha
120 00

IČ: 26660393

  • typ tábora
    • v zahraničí
  • ubytování
    • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

Letní soustředění - Frankenjura 11.7.-18.7.2020

Letní soustředění - Frankenjura 11.7.-18.7.2020

Letní soustředění - Frankenjura 11.7.-18.7.2020 - vhodné nejen pro pokročilé, Cena 8000,-/dítě

Tábor u moře Ambrozia 2020

Tábor u moře Ambrozia 2020

Ambrozia opět nabízí 8 desetidenních turnusů u moře. Všechny turnusy probíhají v Chorvatsku na Istrii již sedmým rokem....

Zážitkový kurz Šuhaj 2020

Zážitkový kurz Šuhaj 2020

Daleko od místa, kde žiješ, v horách, v pravé divočině, v zemi, kde se zastavil čas, začne naše dobrodružství a putování...

Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie

Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie

Tábory nové generace v Chorvatsku jsou ojedinělé tím, že se konají v několika přímořských areálech. Konkrétně pro...

Teenagers akce - Španělsko

Tábory u moře - Španělsko

Typ rekreace: Tábory pro teenagery Stáří účastníků: 12-18 let Místo konání: Španělsko, Oropesa del Mar Reference:...

Teenagers akce - Bulharsko - All Inclusive

Tábory u moře - Bulharsko

Novinka roku 2015 v omezené kapacitě pro 15 dětí. Tento tábor je něco jako Porsche mezi auty :-))

Dětský tábor - Černá hora

Dětský tábor - Černá hora

Slunné město, které zaujme svoji čistotou na ulicích, plážích a prostě všude kam se podíváte. Je to město pomerančovníků,...

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Nabídka letního pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Summer Camp in Germany

Summer Camp in Germany

...

Zimní tábor v Alpách

Zimní tábor v Alpách

Zimní tábor v Alpách

Česko německý tábor - Gaisthal Junior

Česko německý tábor - Gaisthal Junior

Jedná se o již tradiční česko-německý tábor pro děti ve věku 8-12 let. Koná se kousek od malebné bavorské vesničky...

Španělsko

Španělsko

Putovní tábor do Španělska je zaměřen samozřejmě na koupání v moři, ale také na poznání nejznámějších památek...

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Maminko, tatínku, teto, strejdo, babičko, dědečku a děti ... pojďte s námi letos k moři, kde všichni budeme ... námořníci,...

Tábor u moře Ambrozia 2018

Tábor u moře Ambrozia 2018

Ambrozia opět nabízí 8 desetidenních turnusů u moře. Všechny turnusy probíhají v Chorvatsku na Istrii již sedmým rokem....

Tábor u moře v Itálii

Tábor u moře v Itálii

Tábor v Itálii u moře je bezva tip pro děti a mládež, kteří milují sluníčko, vodu, teplo a bezva partu:) Připravený...