Tábor u moře - Chorvatsko
Tábor u moře - Chorvatsko
Tábor u moře - Chorvatsko

Tábor u moře - Chorvatsko

Máte rádi moře a zároveň chcete léto strávit na některém z táborů? Tak neváhejte a pojeďte do Chorvatska nebo Itálie. Tábor je pro děti od 7 do 16 let.

POPIS LETOVISKA: Biograd na Moru je malebné středomořské městečko 30 km jižně od Zadaru. Jedná se o oblíbené turistické letovisko vyhledávané pro své rozlehlé čisté pláže, živou přátelskou atmosféru a  spoustu letní zábavy - restaurace, kavárny, taverny, disco-cluby, obchody, vodní tobogan, hřiště a tenisové kurty na pláži a další. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a s pozvolným vstupem do moře. Vzhledem k ideální poloze apartmánového domu blízko pláží a sportovního vyžití je tento tábor vhodný pro mladší děti i teenagery.

UBYTOVÁNÍ: penzion Aldomar s apartmány a pokoji po 3 až 6 osobách, všechny klimatizované, se sprchou a WC. Každý apartmán má kuchyň, balkon, připojení na wifi a TV. Ubytování je mimo rušnou část města. Účastníci tábora jsou v pokojích a apartmánech ubytovaní podle věku.

STRAVOVÁNÍ: plná penze včetně nápojů. Stravování probíhá v penzionu (v místě ubytování). Česká kuchyně. Stravování v Chorvatsku začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

PROGRAM: Účastníci jsou rozděleni do skupin podle věku ( 7 - 12 let a 13 - 18 let). Užijí si koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a jiné soutěže, procházky po městě, diskotéky... Předem lze objednat výlet v místě pobytu (více info níže). Veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím, přičemž teenageři mohou o svém denním programu společně se svým oddílovým vedoucím částečně rozhodovat.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ: na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel, jízda na vodním "banánu"

DOPRAVA: klimatizovaným zahraničním autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy, Brna a Bratislavy zahrnuta v ceně. Cesta trvá 13 - 15 hodin. Sraz vždy půl hodiny před odjezdem.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ: na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel, jízda na vodním "banánu"

CENA ZAHRNUJE: Ubytování, plnou penzi + pitný režim, cestovní pojištění, dopravu klimatizovaným autobusem, výchovný personál, zdravotníka, program, pojištění CK proti úpadku, DPH.

CENA NEZAHRNUJE: povinné místní poplatky ve výši: děti do 12-ti let 340,- Kč, děti 12 let a starší 460,- Kč za pobyt, jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám. Počítejte, prosíme, s ítmto výdajem v rámci kapesného. Dále nezahrnuje fakultativní výlety (nepovinné) a povinnou vratnou kauci 1 000,- Kč na úhradu případně vzniklých škod.

POJIŠTĚNÍ: cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění stornopoplatku pro zrušení účasti ze zdravotních důvodů, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

KAPESNÉ: doporučené kapesné cca 80 - 150 Kuna (na běžnou útratu) + cca 100 - 200 Kuna na výlety, nejsou-li objednány předem. Kapesné je možné mít také v Eurech nebo Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Pro zájemce výlety:

1) Šibenik + Aquapark Solaris 1280,- Kč/osoba - cena zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu minibusem, vstupné.

 • Šibenik - významné středisko cestovního ruchu s mnoha památkami,nejznámnější z nich Šibenická katedrála sv. Jakuba (Sveti Jakov), v r. 2000 zapsaná na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Možnost koupání na nově zbudované městské pláži, rozchod po skupinkách ve městě.
 • Aquapark Solaris - první tématicky zaměřený vodní park v Chorvatsku. Skluzavky, trysky, vodopády, populární "klidná řeka",velký sud v dešťové pevnosti a další atrakce. Menší děti určitě pobaví dětský svět s novou pohádkovou jeskyní.

2) Národní park řeky Krka 1380,- Kč/osoba - cena zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu minibusem, vstupné NP Krka - prohlídka vodopádů, projížďka lodí po řece Krka, procházka po dřevěných chodnících přes řeku - hluboké kaňony v kontrastu s okolní vyprahlou krasovou rovinou, vodopády, krápníkové prahy a přírodní přehrady. Možnost koupání přímo pod vodopády! Národní park Krka je zcela ojedinělý a jeho prohlídku doporučujeme.

3) Trajektem na ostrov Hvar - vesnice Tkon 350,- Kč/osoba

4) Balíček výletů : Šibenik s aquaparkem, NP Krka a Tkon na Hvaru  2690,- Kč/osoba

 

Dále nabízíme tábory:

„Můj první tábor“ - pro malé táborníky, kteří třeba ještě nikdy nebyli na táboře. Rodiče mohou dítě na tábor sami přivézt, doprovodit dítě až do chatičky a usnadnit mu tak jeho první krůčky táborovým životem. Všichni vedoucí absolvují specializované školení pro tuto kategorii (1 vedoucí na 6 - 9 dětí). Převažují pohádkové a dobrodružné motivy, děti jsou zapojené do celotáborové hry. 9denní turnusy(8 nocí) jsou v délce přijatelné pro věk dětí.
Cena 2.990 Kč bez dopravy (doprava jednosměrná 200 Kč).
Hra: 1+2 turnus "TAJEMSTVÍ ZEMĚ I a II "
3+4 turnus "dOBRODRUŽSTVÍ WILLIHO FOGA I a II"
5+6 turnus "ŠERIF A JEHO POMOCNÍCI I a II"

Tábor pro děti 8 – 15 let:  program plný sportovních her, koupání, táboráků, zpívání a výletů, starší děti (cca od 12ti let) na výletě zažijí přespání pod stanem ve spacácích. Každý  turnus má vlastní celotáborovou hru . Cena dle turnusu od 5.290,-Kč vč. dopravy.
Hra: 1.t. "SYNERGIUM - síla země"
2.t. "Cesta kolem světa za 80 dní"
3.t. "Divoký západ"


„Adventure Camp“: náplní tábora jsou klasické i netradiční sporty, pohybové i společenské hry apod. Program vychází z dobrodružných her, života v přírodě, společných, občas i adrenalinových zážitků a tzv. teambuildingu. Účastníci campu si odváží nejen bohaté zážitky, ale i prakticky použitelné dovednosti a informace. Ubytování ve stejném areálu jako mladší věkové kategorie, část tábora stráví mimo areál „na puťáku“. Samozřejmostí je přísný zákaz užívání alkoholických nápojů či jiných návykových látek. Cena dle turnusu 5.480 - 6.190 Kč vč. dopravy.
Hra: 1.t. "SYNERGIUM - síla země"
2.t. "Cesta kolem světa za 80 dní"
3.t. "Divoký západ"

Dále nabízíme tábory u moře:
- v Chorvatsku (Biograd na Moru, ubytování v 2-4 lůžkových apartmánech).
Termíny 5 turnusů v průběhu celých prázdnin:

30.6.-9.7., 7.7.-16.7., 11.8.-20.8., 18.8.-27.8. a 25.8.-3.9.2017.

Cena : 8.990,- (Chorvatsko)
vč. dopravy z Prahy a Brna, svoz z dalších míst Čech i Moravy možný za příplatek.

- v Itálii (Silvi Marina, ubytování v 2-4 lůžkových apartmánech)
Silvi Marina 14.7.-23.7., 21.7.-30.7.2017 - cena 8.990 Kč
vč. dopravy z Prahy a Brna, svoz z dalších míst Čech i Moravy možný za příplatek.

- v Černé Hoře v termínu 4.8.-13.8. 2017 za cenu 8.990 KčSpecializované tábory v ČR:
- airsoftový (11 turnusů)
- jezdecké tábory (9 turnusů)
- jazykový
- fotbalový
- výtvarný
- taneční

- sebeobrana
- malý vědátor


Více info na www.ckeso.cz

Kontakty

Kontaktní osoba: Hana Svrčková
Telefon: 222360583
E-mail: info@ckeso.cz
Internet: http://www.ckeso.cz

Místa odjezdu

Praha: Praha Královehradecký kraj: Hradec Králové Moravskoslezský kraj: Ostava Jižní Morava: Brno

Kraj

Chorvatsko-Povljana, ostrov Pag

pořadatel

x
x
x
1

IČ: 1

 • typ tábora
  • klasický
  • v zahraničí
  • pro děti se zdravotním omezením
   • jiný u moře
 • zaměření tábora
  • sportovní
  • jiný u moře
 • ubytování
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Nabídka letního pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Summer Camp in Germany

Summer Camp in Germany

...

Zimní tábor v Alpách

Zimní tábor v Alpách

Zimní tábor v Alpách

Tábor u moře - Itálie

Tábor u moře - Itálie

Máte rádi moře a zároveň chcete léto strávit na některém z táborů? Tak neváhejte a pojeďte do Itálie nebo Chorvatska...

Tábor u moře - Chorvatsko

Tábor u moře - Chorvatsko

Máte rádi moře a zároveň chcete léto strávit na některém z táborů? Tak neváhejte a pojeďte do Chorvatska nebo Itálie....

Česko německý tábor - Gaisthal Junior

Česko německý tábor - Gaisthal Junior

Jedná se o již tradiční česko-německý tábor pro děti ve věku 8-12 let. Koná se kousek od malebné bavorské vesničky...

Španělsko

Španělsko

Putovní tábor do Španělska je zaměřen samozřejmě na koupání v moři, ale také na poznání nejznámějších památek...

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Letní pobyt u moře pro děti, mládež a rodiče s dětmi i s animačním programem

Maminko, tatínku, teto, strejdo, babičko, dědečku a děti ... pojďte s námi letos k moři, kde všichni budeme ... námořníci,...

Tábor u moře Ambrozia 2018

Tábor u moře Ambrozia 2018

Ambrozia opět nabízí 8 desetidenních turnusů u moře. Všechny turnusy probíhají v Chorvatsku na Istrii již sedmým rokem....

Tábor u moře v Itálii

Tábor u moře v Itálii

Tábor v Itálii u moře je bezva tip pro děti a mládež, kteří milují sluníčko, vodu, teplo a bezva partu:) Připravený...

Sportovní pobyty u moře

Sportovní aktivity – plavání, potápění, netradiční sportovní hry, vodní sporty, cvičení, poznávání blízkého okolí,...

Tábor pro rodiče s dětmi u moře - Itálie

Tábor pro rodiče s dětmi u moře - Itálie

Díky spokojenosti našich klientů v loňském roce pro Vás otevíráme další tábor v zahraničí u moře - Itálie, Misano...

Tábor u moře

Tábor u moře

Sport, hry a soutěže, tvořivá dílna, koupání, výlety po okolí.

Sportovní pobyt u moře I.

Sportovní pobyt u moře I.

Sportovní aktivity - plavání, potápění, netradiční sportovní hry,vodní sporty, poznávání blízkého okolí, hry a soutěže,...

Tábor u moře v Itálii s návštěvou Říma 2016

Itálie

Náš tábor je určen pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelných 9 dní u moře, v oblasti s neopakovatelnou atmosférou,...