Letní tábory 2021 Velké Skaliny
Letní tábory 2021 Velké Skaliny
Letní tábory 2021 Velké Skaliny
Letní tábory 2021 Velké Skaliny

Letní tábory 2021 Velké Skaliny

Letní dětský tábor Velké Skaliny se může pyšnit dlouholetou tradicí. Dětský tábor v malebném prostředí Novohradských hor se těší velké oblíbenosti již řadu let.

1. běh 2021 - Harry Potter a Relikvie smrti

Albus Brumbál zemřel, a právě my se staneme těmi, kteří mohou dokončit to, co on začal – zničit Pána zla. Ten svou duši rozbil na kousky, které je potřeba vypátrat a zničit. Jedině zničením viteálů je možné nad ním zvítězit. Vytvoříme silnou armádu schopnou zničit všechno zlo v kouzelnickém světě jednou pro vždy. Pomůžeme dobru zvítězit nad zlem. K tomu by nám měly pomoci Relikvie smrti. Kde je ale najdeme?

2. běh 2021 - Mimoni: Vzestup Grua

Mimoně znáte. Grua znáte. A možná jste si někdy říkali, jaké by to bylo, stát se padouchem, nebo alespoň jedním z jeho žlutých, nepostradatelných a trochu praštěných (často doslova) pomocníků. Že ne? Ale ale, jen si nevymýšlejte – každý přece chce být občas padouch! A my to dobře víme a také vám tu možnost dáme! Plány, převleky a podvody, ale také loupeže, honičky a souboje – omezovat vás bude jen pár pravidel stanovených Nejvyšší Ligou Zloduchů. Jasně, úplně vás slyším – á, omezení, pravidla, to přece není zábava. A máte pravdu – však my to také víme. A proto těch pravidel bude opravdu jen pár. Přece nechcete, aby se mezi ty nejlepší z nejlepších připletli nějací béčkoví rváči a zlodějíčci a jen zdržovali elitu mezi padouchy. A pokud těch pár pravidel dodržíte, my, Nejvyšší Liga Zloduchů, vám dáme na oplátku celou řadu možností, jak prokázat, že patříte na vrchol, mezi ty opravdu největší a nejschopnější lotry, jaké kdy svět nosil a kteří vždy dostanou to, co chtějí a ještě se při tom královsky baví!

3. běh 2021 - Piráti z Karibiku

,,Pánové, dámy, tento den si zapamatujete jako den, kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa." A vy, milí Skaliňáci, si zapamatujete těchto 14 dní jako období největšího dobrodružství, na které se spolu s námi vydáte. ,,Kapišto?" Setkáte se s odpornými a zhýralými zrůdami, ale i s jedním geniálním šílencem, který si vše dělá podle svého, to mu ale kupodivu vychází. Jaký je doopravdy Jack Sparrow, KAPITÁN Jack Sparrow?

4. běh 2021 - Kung Fu Panda

Skalinský palác Kung fu otevírá své brány. Čína je v ohrožení a mistři hledají nového Dračího bojovníka. Možná to jsi ty. Máš v sobě sílu draka a máš na to stát se novým Kung fu bojovníkem? Tak se přihlaš! Zuřivá pětka čeká až společně zachráníte svět.

Bezlepkový tábor, bezlepková dieta, bezlepková strava, celiakie, tábor pro celiaky

Máte dítě, které trpí celiakií? Velice dobře víme, jak je náročné sehnat letní tábor s bezlepkovou dietou, proto je možné na 4. běh pro vaše dítě objednat bezlepkovou dietu. Bohužel sami velice dobře víte, že bezlepkové produkty nejsou nijak levnou záležitostí, proto příplatek za bezlepkovou dietu je 900,- na osobu. Garantujeme plnohodnotnou bezlepkovou dietu po celou dobu pobytu. Některé bezlepkové letní tábory již tuto možnost nabízí, ale bohužel víme, že kvalita neodpovídala kvantitě Nemusíte se tedy obávat toho, že by děti v tomto ohledu strádaly. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Kontakty

Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Šimášek
Telefon: 777 132 640
E-mail: info@velkeskaliny.cz
Internet: https://www.velkeskaliny.cz/

Místa odjezdu

Česká republika: České Budějovice, Tábor, Praha

Kraj

Velké Skaliny

pořadatel

Skaliňák z.s.
Rudolfovská 45
České Budějovice
37001

IČ: 09860274

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • bezlepková dieta
 • zaměření tábora
  • klasické - celotáborová hra
 • ubytování
  • chatky
  • pevná budova

Články