hura-tabory.cz

Harry Potter a kouzelnický turnaj

Přejí si vaše děti stát se členy Fénixova řádu? Ať se v srpnu zúčastní kouzelnického turnaje! Potkají se s Harry Potterem a dalšími slavnými kouzelníky a čeká je také střet Vy-víte-s-kým…

Máte doma nadaného kouzelníka nebo kouzelnici, který chce zažít dobrodružství jako Harry Potter? Přihlaste své dítě do kouzelnického turnaje od 13. do 20. srpna 2022! Vaše děti zažijí skutečnou výukou čar a kouzel pod vedením věhlasných vyučujících Bradavické školy, jakými jsou profesorka McGonagallová, profesoři Snape i Lupin, stejně jako Hagrid a sám ředitel školy Brumbál. Ti všichni studenty připraví na úspěch v turnaji, ve kterém budou soutěžit o příležitost stát se členy Fénixova řádu. Protože Ten-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit se svými smrtijedy se skrývá v Zapovězeném lese a plánuje turnaj překazit. Podaří se studentům posílit řady Fénixova řádu, aby dokázali společně černokněžníkům čelit? Pošlete právě vaše dítě, aby se stalo hrdinou a pomohlo kouzelnický svět zachránit!

Na příběhovém letním táboře zkušení vedoucí děti uvedou do jedinečné atmosféry známého světa Harryho Pottera díky kvalitním kostýmům a propracovaným tematickým hrám. Děti si vyzkoušejí výrobu elixírů i další kouzelnou výuku, nasbírají si vlastní originální baliček sběratelských karet Řachavý Petr, naučí se pravidla opravdového famfrpálu a zažijí mnoho dalšího v přátelské atmosféře s kamarády a v krásném prostředí v těsném sousedství Vranovské pláže, kterou budeme pravidelně navštěvovat.

 

PROGRAM

Týdenní tematický program děti vtáhne do známého světa Harryho Pottera, který si užijí jak všichni fanoušci čarodějnického příběhu, protože zde potkají své oblíbené postavy, tak i ti, pro které bude novým kouzelným dobrodružstvím. Všechny aktivity jsou propojené propracovaným příběhem, který budou děti zažívat den za dnem, a tak se skutečně budou cítit jako v kouzelném světě. Děti zabaví výuka magických triků, které pak mohou předvést rodičům či kamarádům, a také příběhové úkoly, během kterých budou soupeřit v turnaji proti sobě a zároveň se účastnit bojovek proti smrtijedům. Program propojí akční i sportovní hry (včetně turnaje ve famfrpálu) s tvůrčími aktivitami. Během odpočinkového dne se děti naučí také naši originálně vytvořenou hru Řachavý Petr, jejíž sběratelské karty si odvezou domů na památku. Do kouzelnické atmosféry děti vtáhnou mimo jiné také profesionální kostýmy. Lokalita základny umožní opakované návštěvy vranovské přehrady, kde si užijeme pravou letní zábavu ve vodě a také tobogán a další atrakce na Vranovské pláži. Čeká nás rovněž objevování přírodních krás Národního parku Podyjí.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, zábavu od rána do večera, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný týden. Samozřejmostí jsou služby zdravotníka po celou dobu trvání akce a kuchařky, která se postará, aby dětem chutnalo.

 

UBYTOVÁNÍ

Kouzelníci a kouzelnice budou ubytováni v táborové základně nedaleko Vranova nad Dyjí, která se specializuje na pořádání dětských táborů. Děti budou spát v pohodlných větších chatách, rozdělených do několika pokojů, samozřejmostí jsou sprchy, oddělené toalety a plně vybavená kuchyně s jídelnou pro kvalitní stravování. Velká společenská místnost zajistí zázemí pro tradiční táborovou diskotéku i možnost vnitřních aktivit při nepřízni počasí. Unikátní je okolní areál s hřištěm vhodným pro sportovní aktivity, který se nachází na okraji lesa a zároveň 200 metrů od vranovské přehrady, kterou tak budeme moct pravidelně navštěvovat.

Kontakty

Kontaktní osoba: Patrik Vrtěna
Telefon: 703 540 550
E-mail: info@hura-tabory.cz
Internet: https://hura-tabory.cz/

Místa odjezdu

Česká republika: Brno

Kraj

Brno -> Vranovská pláž

pořadatel

Hurá tábory, z.s.
Nové sady 988/2
Brno
60200

IČ: 11895829

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • bezlepková dieta
   • se specifickými poruchami chování
 • zaměření tábora
  • klasické - celotáborová hra
  • sportovní
  • kouzelnický
 • ubytování
  • chatky
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

PAINTBALLOVÝ TÁBOR

PAINTBALLOVÝ TÁBOR

Paintbalové hry a tréninky na hřišti s profi nafukovacími překážkami!

SPORTOVNÍ TÁBOR PRO KLUKY

SPORTOVNÍ TÁBOR PRO KLUKY

Sportovní hry fotbal, kin-ball, obruče, petanque, volejbal, basketbal, badminton, vybíjená, pingpong, archery game, lezecká...

Vaření napříč kontinenty

Kuchařský tábor Strachotín

Kuchařsky zaměřený tábor se spoustou vaření a přípravou jídel. Spousty her, koupání, výletů a zábavy.

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny na Moravě. Nejlevnější v celém Česku. Zábavný program pro děti. Zázemí penzionu u Pálavy. Zkušenosti...

Tábor Jitřenka

areál

Tábor se nachází asi 4 km od obce Kloboučky u Bučovic v nádherném prostředí přírodního parku zvaný Ždánický les....