Jediný tábor, kde opravdu poznáš youtubery
Geek Camp
Geek Camp

Geek Camp

Geek Camp je jediný tábor v ČR na kterém je v průběhu celého týdne na místě nejméně 8 slavných českých youtuberů. Ti se spolu s dětmi podílí na soutěžích, sportovních aktivitách i natáčení videí.

Proč jet zrovna na Geek Camp?

Youtubeři

Na každém táboře je po celou dobu minimálně 8 slavných youtuberů, které můžeš osobně poznat a skamarádit se s nimi. Jeden z nich bude s Tebou přímo v týmu, a tak s ním budeš trávit každý den několik hodin. Můžeš si ale povídat a fotit se i se všemi ostatními. Na táboře prožiješ s youtubery opravdu hodně času. Můžeš si s nimi zahrát na počítači, pobavit se o tipech a tricích ohledně natáčení a třeba s nimi můžeš i natočit video na svůj vlastní kanál.

 

Táborová soutěž a videa

Na táboře se přidáš k jednomu ze šesti týmů a budete proti sobě soutěžit v celotáborové soutěži o ceny. Součástí soutěže je nejen spousta zábavných aktivit a mini soutěží během týdne, ale také natáčení týmového videa. Toto video natočíte v průběhu několika dní a připravíte ho úplně celé ve svém týmu, společně s youtuberem. Budeš se tedy podílet na výběru druhu videa (tag, skeč, příběh, challenge), vymyšlení scénáře, přípravě rekvizit i na samotném natáčení. Většina videí se později objeví na YouTube kanále daného youtubera a nebo na Real Geek youtube. Co se výherních cen týče, tak se nemusíš ničeho bát - na každého se dostane.

 

 

Zaujal Tě Geek Camp? Klikni ->>sem<<- a koukni na náš web.

 

Lidé jako TY!

Vzhledem k tomu, že tábor je zaměřený na youtubery a on-line kulturu, poznáš tam spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako Ty! Navíc máme speciálně uzpůsobený program, který hodně přispívá k seznámení a teambuildingu uvnitř týmu. Proto si z tábora odvezeš nová přátelství a kamarády z celé republiky, i když Ti navazování přátelství může dělat v "normálním životě" problémy.

 

 

 

Program, který baví

GeekCamp je kombinací klasického tábora a nového formátu zábavy pro moderní děti. Hlavní rozdíl oproti standardním táborům je v tom, že na táboře budou můžeš potkat hned několik slavných youtuberů. Tise budou v průběhu tábora zapojovat do většiny aktivit a společně se svými týmy natáčet táborová videa. Budeš mít možnost se s nimikažý den bavit a získat podpisy, či fotky.

Každý den najdeme prostor využít moderní technologie a řádit na počítačích, tanečních hrách, ve virtuální realitě a nebo budeme natáčet videa s youtubery. Další info o táboře najdeš na našem webu: www.GeekCamp.eu

 

 

 

Nesmí chybět ale ani čas na věnkovní zábavu, kde budeme soutěžit v různých disciplínách včetně sportovních. K dispozici budeme mít hriště na fotbal, basket, beach volejbal a tenis/nohejbal, takže nudit se rozhodně nebudeme. Chystáme klasické sportovní turnaje ve fotbale, přehazované, nebo vybíjené a když se na nás počasí usměje, budeme opět pořádat legendární vodní bitvy.

 

Veškerý program je zaměřený hlavně na zábavnou složku a kooperaci dětí uvnitř týmu, který společně řeší různé výzvy či soutěží proti ostatním skupinám. I díky tomu se nám daří docílit pocitu sounáležitosti v týmu a připravit prostor pro rozvoj kamarádství napříč věkovými skupinami.

 

Zbývají poslední volná místa

->> Registruj se na tábor<<-!

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně programu, či běhu tábora, můžete nás kontaktovat telefonicky na 602 344 181.

 

V roce 2017 se Geek Camp poprvé uskuteční ve větším a vybavenějším reakreačním zařízení - v Beskydech. Pro tuto změnu jsme se rozhodli, abychom mohli všem táborníkům nabídnout vyšší standard ubytování a větší možnosti venkovních i vnitřních aktivit. Adresa tábora je RS Hůrky, Palkovice 226.

O hotelu

Geek Camp se pořádá v rekreačním středisku, ve kterém se nachází jak ubytovací kapacity, tak i jídelna a velké společenské místnosti. Vše potřebné vybavení je tedy dostupné na jednom místě.

V hotelu je dostupných hned několik společenských místností, z nichž některé jsou vybaveny pohovkami a křesly určenými pro relaxaci, povídání, či k hraní na kytaru a zpěvu. V dalších místnostech naleznete velkou konzolovou hernu, koutek s virtuální realitou a další technické vymoženosti, které speciálně pro Geek Camp pořizujeme. Praví geekové se přece zajímají i o moderní technologie!

Nemůže ale chybět již klasický stolní fotbal, řada oblíbených deskových her a profesionální zvukové a světelné vybavení pro táborovou diskotéku, či solná jeskyně pro relaxaci.

hoter

 

Ubytování a stravování

Vyslyšeli jsme vaše přání a nově je více než 90% pokojů vybaveno toaletou, umyvadlem a sprchou pro větší komfort táborníků. Zbylé pokoje jsou vybavené alespoň umyvadlem a společné sociální příslušenství je renovované. Hotel prošel v nedávné době rekonstrukcí a tak si níže můžete prohlédnout fotografie modernizovaných pokojů a koupelen. Děti budou ubytované v 3-6 lůžkových pokojích s příslušenstvím.

pokoje geek camp

koupelny geek camp

 

Stravování zajišťuje hotelová jídelna. Připravena bude každý den snídaně, svačina, oběd s polévkou, odpolední svačina a večeře. Pitný režim je zajištěný neustále dostupným čajem, nebo vodou. V hotelu je také od 9 do 22 hodin otevřený bufet, kde si děti mohou koupit extra občerstvení, nebo pití.

Jídelníček je připraven tak, aby vyhovoval nárokům na stravovaní dětí a mladistvých a je vždy kontrolován táborovým lékařem. Dostupné jsou také varianty pro vegetariány a alergiky - po předchozí domluvě (prosíme uveďte v registraci).

jidelny geek camp

 

Společná doprava z Prahy

Pro ty, kteří to do Beskyd mají autem daleko zajistíme hromadný odvoz s vyškoleným personálem z Prahy a z Ostravy.

V Praze budeme děti přebírat na Hlavním nádraží, kde nám předáte veškeré potřebné dokumenty a na místě zaplatíte cestu. Z Prahy děti pojedou společně s vedoucími vlakem do Ostravy, kde bude přistaven vlastní autobus, který děti odveze přímo do hotelu.

Celková cesta z Prahy a zpět vychází přibližně na 500Kč. O aktuální ceně, závislé na počtu dětí a dopravci, Vás budeme informovat zhruba 14 dní před zahájením tábora.

 

Společná doprava z Ostravy

Ti, kteří to mají blíže do Ostravy se k nám zde mohou připojit. Na místě budeme opět vybírat veškeré dokumenty a peníze za cestu. Děti poté nasednou do vlastního autobusu, který je odveze přímo do hotelu. Cena cesty z Ostravy a zpět vychází přiblizně na 200Kč. O konkrétní ceně, závislé na počtu dětí a dopravci, Vás budeme informovat zhruba 14 dní před zahájením tábora.

 

 

 

 

 

Kontakty

Kontaktní osoba: Tereza Barteková
Telefon: +420602344181
E-mail: tereza@thar.cz
Internet: http://bit.ly/GeekCampBorovice

Místa odjezdu

Česká republika: Praha, Ostrava

Kraj

Palkovice 226, Palkovice

pořadatel

Internet Ninjas s.r.o.
Na Jezerce 19
Praha
14000

IČ: 01408615

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
  • pro děti se zdravotním omezením
   • bezlepková dieta
 • zaměření tábora
  • klasické - celotáborová hra
  • jiný youtuberský, počítačový
 • ubytování
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

Instruktorská škola 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Instruktorská škola v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Instruktorská škola (IŠ) je určená pro všechny, kteří by v příštích letech chtěli na naše tábory jezdit jako instruktoři...

Tábor pro nejmenší 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Tábor pro nejmenší v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Tábor je určený pro ty nejmladší účastníky ve věku 5-8 let. Povedou ho zkušené oddílové vedoucí, kteří s námi na...

Airsoftový tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Airsoftový tábor v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Na deset dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde Vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a také informací...

Modelingový tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Modelingový tábor v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Tento tábor je vhodný pro všechny mladé slečny, které v budoucnu uvažují o práci modelky nebo se jen chtějí vzdělat v...

Divadelní tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Divadelní tábor v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Divadelní tábor se soustředí hlavně na herectví, výuku dramatického projevu a rétoriku. Součástí tábora budou také...

FOMEI Fotografický tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

FOMEI fotografický tábor v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Tento tábor je určen především fotografickým začátečníkům, kteří chtějí v této činnosti nabýt bohatých znalostí,...

FLEXI tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

FLEXI tábor v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Flexi tábor by měl uspokojit i ty nejnáročnější z Vás. U tohoto typu tábora si mohou účastníci sestavit program čistě...

Výtvarný tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Výtvarný tábor v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Výtvarný tábor je určený pro děti, jejichž hlavním zájmem je estetická tvorba. Výtvarné dílny budou probíhat pod vedením...

Taneční tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Taneční tábor v Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Jeden z nejpopulárnějších tanečních táborů v ČR. Mimo tanec tě čekají hry, soutěže, koupání, profesionální show,...

Sportovní tábor 2020 v Kunčicích pod Ondřejníkem

Sportovní tábor Kunčicích p. O. s Agenturou TAPAZA

Zabýváme se velmi širokou škálou sportů. Mimo sport tě čekají hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky...

Jarní prázdniny na sněhu

Karlov pod Pradědem

ZIMNÍ tábory pro děti a můžou jet i rodiče , je týdenní aktivní pobyt na horách s dobrovolným celodenním programem pro...

Jedeme na TÁBOR U Brodu

Jedeme na TÁBOR U Brodu

TÁBOR JAK MÁ BÝT, kde iiž 16. rokem připravuje a chystáme nejrůznější akce pro děti a mladistvé... Pod názvem Tábor...

Zimní tábor pro rodiče s dětmi - BESKYDY

ZIMNÍ tábory pro rodiče s dětmi jsou týdenní aktivní rodinné dovolené na horách s dobrovolným celodenním programem pro...

Letní dětský tábor U Kateřiny - Štramberk

letak_tabor_v02

Letos firma NOVOS NJ, s.r.o. pořádá už více než po dvacáté dětské letní tábory U Kateřiny ve Štramberku.

Bezlepkový tábor

BEZLEPKOVÝ TÁBOR

Bezlepková místa na našem čtvrtém táborovém turnuse!