Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie
Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie
Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie
Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie

Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie

Tábory nové generace v Chorvatsku jsou ojedinělé tím, že se konají v několika přímořských areálech. Konkrétně pro rok 2020 jsem připravili tři destinace. Děti si tak mohou nejen v průběhu několika let, ale i v průběhu jediných letních prázdnin vyzkoušet několik pobytů v Chorvatsku, vždy na jiném místě.

Ubytování: Letní domky v přímořském areálu s recepcí, sladkovodním bazénem s lehátky, sportovištěm, dětským koutkem, vlastní pláží, restaurací, obchodem, WiFi.

Strava: Plná penze včetně nápojů. Jídlo se podává přímo na penzionu, česká kuchyně.

Doprava: Moderní dálkový autobus (klima, DVD, tmavá okna). Cesta trvá 8 - 9 hodin.

V ceně tábora: Ubytování, strava včetně nápojů, doprava, vedoucí, program, cestovní pojištění, pojištění CK.

V ceně tábora není: Výlety, povinné místní poplatky (děti do 12-ti let 42 Kč/osobu/den, nad 12 let 57 Kč/osobu/den), jídlo a pití do autobusu na cestu do Chorvatska a zpět.

 

O táboře

Tábory nové generace v Chorvatsku jsou ojedinělé tím, že se konají v několika přímořských areálech. Konkrétně pro rok 2019 jsem připravili tři destinace. Děti si tak mohou nejen v průběhu několika let, ale i v průběhu jedinných letních prázdnin vyzkoušet několi pobytů v Chorvatsku, vždy na jiném místě.

Přímořské areály jsme pečlivě vybírali právě s ohledem na potřeby dětských táborů. Všechny areály jsou uzavřené pro automobilovou dopravu, mají vlastní recepci a ubytování nabízejí v letních domcích / apartmánech vybavených vlastním sociálním zařízením. V každém rezortu je zdarma k dispozici sladkovodní bazén s lehátky. V jeho dosahu je vždy i další, většinou travnaté prostranství, vhodné pro slunění na dece či plážové podložce.

Dále jsou všechny areály vybaveny restaurací, obchodem, dětským koutkem a sportovišti. Počet restaurací, nabídka obchodu a typy sportovišť jsou odvislé od konkrétního areálu. Sportovišti jsou hřiště na plážový volejbal, tenis, badminton, minigolf, klasický volejbal, basketball, nohejbal či kopanou. K dispozici jsou i ping-pongové stoly a stolní fotbálky. V areálech probíhají i doprovodné animační programy pro děti.

Vzhledem k naprosto ideálnímu umístění tábora v areálu je tábor vhodný pro děti všech věkových kategorií. Rezort má vlastní pláže a je umístěn přímo na mořském pobřeží. Jeho umístění v zalesněné části poloostrova zaručuje účastníkům tábora stíněný a chladnější prostor po celý den. Ve stínu či polostínu stromů jsou vytvořeny perfektní podmínky pro relaxaci, odpočinek a hry.

O areálu tábora HR1/2019

První areál Superior Homes Kastanija**** se nachází u pláže, jen 3 km od centra města Novigrad a historického centra města. V komplexu najdete venkovní bazény, restauraci, bar, obchod a mnoho pláží a míst na opalování. Všechny letní domky mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň. Ve vlastní koupelně najdete sprchový kout. Součástí je také terasa s posezením. Pouhých 200 metrů od areálu je obchod s potravinami a obchod se suvenýry. Restaurace, která nabízí místní speciality a pokrmy mezinárodní kuchyně, se nachází 200 metrů od ubytování.

O areálu tábora HR2 až HR6/2020

Druhý areál Savudrija Plava Laguna*** se nachází nedaleko města Savudrija v malebné oblasti s borovými lesy a bohatou středomořskou vegetací. Ubytování nabízí v jedno či dvoupatrových letních domcích / apartmánech s balkonem nebo terasou. K dispozici je velký bazén s lehátky, samoobslužná restaurace, sportoviště, animační programy, večerní hudba. Pro mladší děti je v areálu vnitřní dětský koutek a venkovní hřiště s houpačkami, prolézačkami a dalšími atrakcemi. Pro starší pak například beach volejbalové hřiště, basketbalové koše, prostorná restaurace.

O areálu tábora HR7 a HR8/2020

Třetí areál Polynesia Plava Laguna*** se nachází uprostřed borovic na pláži v oblasti Katoro nedaleko města Umag a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem. V areálu jsou dva bazény. První je určen mladším dětem, druhý je pak vhodný pro teenagery a dospělé. V průběhu dne i večera personál areálu organizuje aktivity pro děti i dospělé. Pro gurmány rezort poskytuje bufetovou restauraci s nabídkou jídel místní i mezinárodní kuchyně, pizzerii, snack bar na pláži a několik kaváren. V areálu jsou zelené plochy, sportoviště, různé kiosky, obchody, supermarket a stanice první pomoci.

Kontakty

Kontaktní osoba: Společnost SINDIBÁD
Telefon: 777883434
E-mail: irena.koberova@sindibad.cz
Internet: https://www.sindibad.cz/tabory-u-more/

Turnusy

Termín od Termín do Věk Kapacita Cena
8.7.22 17.7.22 od 7 do 18 23 10.660,- Kč
15.7.22 24.7.22 od 7 do 18 23 10.970,- Kč
22.7.22 31.7.22 od 7 do 18 23 11.190,- Kč
29.7.22 7.8.22 od 7 do 18 23 11.770,- Kč
5.8.22 14.8.22 od 7 do 18 23 11.770,- Kč
12.8.22 21.8.22 od 7 do 18 23 11.770,- Kč
19.8.22 28.8.22 od 7 do 18 23 11.770,- Kč

Místa odjezdu

Jižní Morava: Brno Praha: Praha Jižní Čechy: České Budějovice

Kraj

Přímořské areály na Istrii

pořadatel

CK Sindibád spol. s r.o.
Drahobejlova 59
Praha 9
190 00

IČ: 25670379

Další záznamy v rubrice...

Itálie - putovní tábor

Putovní tábor do Itálie je zaměřen samozřejmě na koupání, ale také na poznání nejznámějších památek a přírodních...

CHORVATSKO - TROSEČNÍCI

CHORVATSKO - TROSEČNÍCI

Opět vyrážíme do vzdálených krajů.

Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie

Dětský tábor - Chorvatsko, Istrie

Tábory nové generace v Chorvatsku jsou ojedinělé tím, že se konají v několika přímořských areálech. Konkrétně pro...

Tábor u moře Ambrozia 2021

Koupání v moři je naší každodenní činností.

Ambrozia opět nabízí 7 desetidenních turnusů v Chorvatsku u moře ve vile s bazénem. Účastníci se můžou těšit tradiční...

Teenagers akce - Španělsko

Tábory u moře - Španělsko

Typ rekreace: Tábory pro teenagery Stáří účastníků: 12-18 let Místo konání: Španělsko, Oropesa del Mar Reference:...