chata Kyčera
kdo si hraje nezlobí
dobrou chuť
Dětský letní tábor Doba pravěká aneb ulov si mamuta

Dětský letní tábor Doba pravěká aneb ulov si mamuta

Jedna z chat, kde budou ubytovány děti.

Chtěla bych Vám nabídnout Letní dětský tábor pro děti od 5 do 15 let. Místo tábora jsou chaty Velká Kyčera v Košařiskách (Moravskoslezský kraj),tématem letošního tábora je pravěk, kdy se podíváme za lovci mamutů. Program tábora je protkán příběhem z dávných dob, kdy děti plní různé úkoly ať již v družinách či samostatně, vše je samozřejmě přizpůsobené věku dětí, náplní jsou hry,soutěže,ale také informace o přírodě, tábornické dovednosti apod. Součásti táborového programu je i základní finanční gramotnost, kdy děti získávají za úkoly, soutěže atd. táborovou měnu, za kterou si mohou nakupovat dobroty v táborovém bufetu a také si spořit své vydělané "dragony" na svém táborovém účtu, kde mohou získat předem domluvený úrok a na konci tábora si na jarmarku zakoupit drobné dárky na památku.

V organizování táborů máme více než dvacetileté zkušenosti, které jsme vedli pod skautskou organizací a já osobně i pod DDM. Pořádáme tábory spíše menší max. do 40 dětí.

V ceně je doprava autobusem z Klášterce nad Orlicí s možností nabrat děti v Olomouci, Havířově, Českém Těšíně, Třinci, Bystřici ( jiné zastávky po dohodě), ubytování, 5x denně strava, pitný režim, táborové tričko, minimálně 1 výlet (doprava a vstupné v ceně tábora), program, materiální zajištění a drobné odměny pro děti. Samozřejmostí je pro nás hygienické zajištění vzhledem k současné situaci. Většina vedoucích má absolvovaný kurz zdravotníka zotavovacích akcí a má zkušenosti s prací s dětmi. Více informací na www.syslikov.cz  Bereme děti od 5 let, překážkou pro nás není ani handicap či ADHD apod.

Kontakty

Kontaktní osoba: Natálie Uhlířová
Telefon: 601570811
E-mail: taborysyslikov@gmail.com
Internet: www.syslikov.cz

Místa odjezdu

Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí Olomoucký kraj: Olomouc Moravskoslezský kraj: Havířov, Český Těšín, Třinec

Kraj

Košařiska, Moravskoslezský kraj

pořadatel

Syslíkov z.s.
Klášterec 34
Klášterec nad Orlicí
56182

IČ: 06578527

  • typ tábora
    • klasický
  • zaměření tábora
    • klasické - celotáborová hra
  • ubytování
    • pevná budova

Články