Tábor v podvěčer
Tábořiště uprostřed přírody
6e by květáková polévka?:-)
Týmová práce v jídelně

Cesta kolem světa za 15 dní

Willy Fog dokázal obejít, objet, obplavat a obletět svět za krásných 80 dní. My ale tolik času nemáme, takže se pokusíme o nemožné. V trase Willyho Foga ten svět obkroužíme za 15 dní a ani o chlup déle:-).

Přidejte se k nám, na dobrodružné výpravě kolem světa. Willy Fog ho dokázal obejít, objet, obplavat za 80 dní. My ale tolik času nemáme, takže se pokusíme o nemožné. V trase Willyho Foga ten svět obkroužíme za 15 dní a ani o chlup déle:-)

Využijeme všechny možné, i nemožné dopeavní prostředky, poznáme nové kraje i zvyky. A že nebudeme domorodcům rozumět? To přeci nevadí:-) Zkušený cestovatel si umí poradit.

Na co se můžete těšit? Na klasické stanové tábořiště u Kolince na Klatovsku. Čekají nás šumavské lesy, spousta týmové práce, ale i individuální uplatnění schopností. Potrápíme hlavy, zaměstnáme ruce, ale nezapomeneme ani na zdravý pohyb:-). Také výlety po hradech a oklí. Nezalekneme se ani nočních pozorování obyvatel lesa, nebo vrčerních her, šifer, hádanek a "pamatováků". Budeme bádat, sledovat, stopovat, … Okolí tábora je plné zvířat a při troše štěstí je všechny můžete spatřit. Uplatnění najde každý, kdo se nebojí přírody a rád zkouší nové věci:-) Společné večery u táborového ohně bývájí skvělou příležitostí k vyprávění příběhů z celého světa. Ale nezapomeneme ani na nejbližší okolí. Koupaliště v Kolinci, nebo rybník Valcha také určitě navštívíme.

V táboře nenajdete elektřinu, ani jiné vymoženosti, které by nás na našem pobytu zbytečně rušily. Jelikož si vaříme sami, na chodu kuchyně se výrazně podílejí i táborníci (přiměřeně svému věku a schopnostem:-))

Na závěr složíme celý tábor, aby po nás zůstala opět jen zelená louka:-)

Kontakty

Kontaktní osoba: Radka Horčíková
Telefon: 775931055
E-mail: amiron@atlas.cz
Internet: www.orlosupi.cz

Místa odjezdu

Česká republika: Praha

Kraj

Kolinec

pořadatel

Mladí ochránci přírody Orlosupi
Okořská 346
Praha
181 00

IČ: 01707027

  • typ tábora
    • klasický
  • zaměření tábora
    • klasické - celotáborová hra
  • ubytování
    • stany s podsadou

Další záznamy v rubrice...

Czech special Force 2022

Czech Special Force

dětský letecko-parašutistický tábor Czech Special Force 2022 na letišti aeroklubu Plasy