BOMBA ZIMA 2020
logo
BOMBA ZIMA 2020
BOMBA ZIMA 2020

BOMBA ZIMA 2020

Akce pořádaná zkušeným instruktorem a lidmi BOMBA party, jenž kromě zimy pořádají i dětské tábory a tak bude o zábavu postaráno a to na svahu, tak i mimo něj. Díky SkiResortu Pec-ČH to bude opět BOMBA

BOMBA Léto, Podzim, Mikuláš nebo Silvestr jsou sice parádní akce a BOMBA jízdy, avšak vrcholem hory je pro mne BOMBA Zima. Miluji hory, sníh, lyžování, snowboarding a atmosféru na nich, jako by tu byl jiný svět, lidi jsou zde na sebe jiní - příjemnější. Od 9 let jsem jezdil do Alp a díky své tetičce a strýčkovi, od kterých jsem získal základy lyžování a díky nim jsem se dostal na místa, do středisek (Francie, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, ...), do kterých bych se sám těžko dostal, jsem získal velkou lásku k horám, zimním sportům a velice jsem si oblíbil tu celkovou atmosféru na horách. Volné chvíle v zimní sezóně jsem pak trávil na kopci zvaném Alšovka (u Měděnce), kde jsem byl v lyžařském oddíle, nebo na Klínovci, kde jsem si zazávodil nebo si jen tak zajezdil. Vždycky jsem obdivoval instruktory v Alpách a chtěl jsme být jedním z nich. Nějak to všechno do sebe postupem času zapadlo a všechno se točí kolem dětí. V zimní sezóně dělám již několik let lyžařského instruktora pro Lyžařskou školu SCOTT, kde předávám své zkušenosti všem, co na kopec v Altenbergu přijedou. K tomu si připočtěme dětské tábory a akce BOMBA tábora, které pořádám, a vše to dává smysl - děti, tábor, instruktor = BOMBA Zima, která je a bude kombinací tábora, kde se dětí baví a užívají si plno legrace, a lyžařského kurzu, kde získají a objeví lásku k horám, jak se mají k nim a na nich chovat, a naučí se či zlepší své dovednosti lyžařské či na snowboardu. Asi nenajdu jiné místo, než na horách - na lyžích, kde bych se cítil sebevědomější a užitečnější. Mým cílem je udělat nezapomenutelný zážitky dětem na horách, z kterých si odvezou krásné zážitky a také nové dovednosti. Na zimu kladu velký důraz a netajím se tím, že nemám rád lyžařské kurzy, kde lektor či učitel má na svahu problémy sám se sebou a snaží se své špatné návyky předat 15-ti člennému družstvu, a i proto jsem si řekl, že musím udělat lyžák, kde dobrý instruktor bude mít max 10 dětí (dle úrovně lyžaře či snowboardisty), v nejlepším případě 5-ti členné družstvo.

 

 

Jestli někdy plánujete učit děti lyžovat, musíte mít v záloze několik cviků, triků, her a odměn, aby jste děti nenásilně dostali tam, kde je chcete mít a aby jste je naučili také hory milovat, velmi důležité je jim to neznechutit. Lyžovat se naučí každý, někomu to jde rychleji a někomu pomaleji, jde jen o to najít tu cestu a zjistit, co na jaké dítě funguje. Důležitými vlastnostmi je porozumění, trpělivost, motivace, zaujmutí, sranda, reakce a improvizace a to je naší náplní a zárukou BOMBA ZIMY 2020.

 

 

 

V roce 2019 jsem po dlouhých přípravách a získávání zkušeností, zorganizoval ZIMU 2019, na kterou jsem chtěl být 100 % připraven, protože mi na tom velice záleží. Měl jsem velké nároky a i když jsme museli na poslední chvíli měnit lokalitu, lyžák dopadl dle mých představ a to očima perfekcionalisty a pedanta, co se zimy týče. Užili jsme si to všichni. Udělal jsem již plno BOMBA táborů, a vždy je další cíl, udělat ještě lepší. Proto jsem se rozhodl pro lyžařské středisko SkiResort Černá Hora - Pec (Jánské Lázně). Jedná se o 50 km sjezdovek a patří mezi největší lyžařské středisko v České republice. K tomu, aby jste si středisko užili je potřeba i dobrý strategický bot, který Vám dopřeje komfort a možnosti si takové středisko užít. Z toho důvodu jsem zvolil Hotel Hela, který má za sebou lanovkovou sedačku (středisko Velká Úpa) a k hotelu dojedete na lyžích. A před hotelem máte zastávku skibusu, kdy ze zastávky jedete 5 minut třeba do Pece pod Sněžkou a to vše na jeden skipas. Myšlenka je taková, že instruktor sám zváží, po dohodě se svým týmem, kam se ten den vydají, a každý den pro ně může být výletem či jiným místem, a navštívit tak lyžařská střediska, areály, ve SkiResortu jako je Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Černá Hora, Černý Důl, Svoboda nad Úpou nebo Málá Úpa Skimu.  Navíc při koupi 6 denního skipasu máme všechny večerní lyžovaní, každý večer zdarma.

 

Zimní radovánky nepatří mezi nejlevnější, ale stojí to za to, a s námi obzvlášť. Stejně jako v lyžařské škole, tak i nám, můžete svěřit úplné začátečníky, které si vezmu na starosti já, aby získali ten nejlepší základ a dám své jméno všanc tím, že z nich po naší BOMBA Zimě 2020 budete mít plnohodnotné lyžaře a snowboardisty, jako tomu bylo minulou BOMBA Zimu. Z tabulky skipasů je potřeba ještě odečíst slevu 5%, ale i tak si myslím, že každodenní výlety budou stát za to, a i když cena BOMBA ZIMY a Skipasu je vysoká, dostanete to nejlepší a kdo jezdí na hory, tak ví, že za instruktora a každodenní lyžování s ubytováním a celodenní stravou by se mu ještě více prodražilo. Nechceme na tom vydělat, ale chceme to nejlepší a také to nejlepší dát.

Kdo s námi jezdí na BOMBA tábory, tak ví, že program pro děti je BOMBA a děti mají o zábavu postaráno. Není tedy potřeba dlouze rozepisovat, že na našem "lyžáku" kromě lyžování bude i program pro děti se závěrečnou BOMBA párty, kde si děti odnesou spousty cen a že budeme rozdávat diplomy a medaile. Myslíme si, že důležité je Vám říci, že na kurz pojedeme ve velkém počtu vedoucích a lyžařských instruktorů, kteří mají v zimní období praxi na svahu a tedy družstvo bude o cca 6 - 10 dětech. Pokud máte tento sport taky rádi, musíte vědět, že s takovou skupinkou se dá pracovat.

 

 

 

Víme, že zimní sporty nepatří k těm nejlevnějším, a proto nabízíme platit náš kurz postupně, jak Vám to bude vyhovovat. Postačí zaplatit zálohu 2000,- Kč a to z důvodu toho, že musíme uhradit rezervaci v hotelu do 15.12.2019. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 3krát denně, neomezený pitný režim, program, ceny, vedoucí, pojištění odpovědnosti a lyžařské instruktory. U autobusu pak budeme vybírat kromě potřebných dokumentů i za skipas 3.000,- Kč, dle aktuálního ceníku. V případě výletu (koupání, bobová dráha) bychom čerpali z těchto peněz, rozdíl za skipas a výlet budeme vracet. Pokud by peníze nestačily, doplatíme z táborového rozpočtu.

Budeme kupovat 6-ti denní skipas, který je platný ve všech areálech SkiResortu Černá hora – Pec a je k němu každý den večerní lyžování zdarma. Cena dle tabulky bude ještě ponížená o slevu 5 %.

V ceně není zahrnuto úrazové pojištění a doporučujeme si jej na dobu lyžařského kurzu sjednat. Nebo nahlédnout do již sjednaného, zda se pojištění vztahuje i na lyžování a snowboarding.

 

 

Další důležitou součástí je výbava na hory. Každé dítě by mělo být vybaveno funkčním prádlem, kvalitní bundou a lyžařskými či snowboardovými kalhotami, kombinézou nebo oteplováky. Mít dvoje rukavice, helmu, čepici, lyžařské a sluneční brýle, láhev na pití a další věci. Vzhledem k důležitosti vybavení na horách od nás dostanete doporučený seznam. Nemusíte se vůbec bát, pokud pojedete na hory poprvé, my Vám pomůžeme a bude to BOMBA!

 

 

BOMBA ZIMA 2020 je určena pro děti ve věku od 6 - 18 let.

Na našem táboře nuda nemá místo a zážitky se jen hrnou. "Everything I do I do for kids!"

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.

Další krok, kterým se snažíme Vám pomoci, je možnost uhradit cenu tábora postupně. Uvědomujeme si, že cena tábora zatíží rozpočet rodiny a ještě, když je více táborových dětí. Z tohoto důvodu Vám nabízíme, abyste si platbu rozdělili do více částí, jak Vám to vyhovuje, s podmínkou, že cena tábora musí být uhrazena nejpozději do 15.01.2020. Odlehčit z ceny si můžete příspěvkem od zaměstnavatele či příspěvkem od zdravotní pojišťovny nebo jiných organizací. Snažíme se cenu držet dole a tak často hledáme pomoc u kamarádů či partnerů "sponzorů" - jinak by cena tábora byla mnohem vyšší.

Kontakty

Kontaktní osoba: Štěpán Šlechta
Telefon: 607987056
E-mail: info@bombatabor.cz
Internet: http://bombatabor.cz/cs/hlavni-stranka/akce/zima/

Místa odjezdu

Ústecký kraj: Ústí nad Labem, Teplice

Kraj

Velká ÚPA

pořadatel

BOMBA tábor - dětské tábory, z. s.
Teplická 190
Teplice
415 01

IČ: 03977056

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • bezlepková dieta
 • zaměření tábora
  • klasické - celotáborová hra
  • sportovní
 • ubytování
  • pevná budova

Mapa

Další záznamy v rubrice...

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - TONGO V ŘÍŠI POHÁDEK

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - TONGO V ŘÍŠI POHÁDEK

Připravujeme Letní příměstský tábor Tonga! Program bude probíhat v hale nebo venku v závislosti na počasí od 7:30 do 16:00... www.toboga.cz

Prům. kapacita: - osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 2.590,- Kč
16/
dětský tábor s mnoha aktivitami

VÍCEAKTIVITOVÝ tábor

Tradiční VÍCEAKTIVITOVÝ program pro starší i malé táborníky 6 - 15 let. Více na našich www stránkách! www.oddilgreenhorns.cz

Prům. kapacita: 60 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 5.780,- Kč
16/
Dětský rybářský tábor v Českém ráji 2020

Dětský rybářský tábor v Českém ráji 2020

Máte rádi klidné prostředí rozlehlého rybníka?Jste náruživý lovci ryb? Chcete si vyzkoušet různé rybolovné techniky.Pojďte... www.rybarsketabory.cz

Prům. kapacita: 28 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 5.300,- Kč
16/
M1 CAMP - sports & fun

M1 CAMP - sports & fun

M1 CAMP je ideální tábor pro všechny milovníky sportu a pohybu. Co na něm zažiješ? Sporty typické i netypické. Čekají... https://www.marimar.cz

Prům. kapacita: 50 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 4.690,- Kč
1/
Tábořiště

Tábor Běluň 4

Tábor mimo civilizaci bez elektrické energie pořádáme již 50 let http://www.belun4.wz.cz

Prům. kapacita: 57 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 3.060,- Kč
1/
Tomás Magnusek na turnuse v Ratibořicích

Letní filmová škola Ambrozia 2020

Letní filmový tábor Ambrozia je týdenní intenzivní kurz, který účastníky připraví na všechny složky filmařské práce... https://ambroziada.cz/

Prům. kapacita: 88 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 3.690,- Kč
1/
Hry v lese

2020:Vesmírná odysea - Heechee

Netrávíme celý táborový čas jen u astronomických dalekohledů, umíme si i krásně hrát v lese. mladez.astro.cz

Prům. kapacita: 28 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 4.900,- Kč
1/
Naše táborová parta 2019

Dětský tábor TOM

Klasický letní dětský tábor s celotáborovou hrou. https://www.facebook.com

Prům. kapacita: 130 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 5.200,- Kč
1/
Asterion LDT

LDT Asterion

Letní dětský tábor v termínu 18.-31.7.2020 na táborové základně Ranč Železnice (okres Jičínsko). Kapacita 110 dětí... www.ldtasterion.cz

Prům. kapacita: 110 osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: 4.500,- Kč
1/
plakát

LETNÍ PÁRTY - POBYTOVÝ TÁBOR

Pojeďte s námi na klasický pobytový tábor do Orlických hor. www.deckoviny.cz

Prům. kapacita: - osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: -
1/
Za koňskou hřívou

Za koňskou hřívou

Jízda na koních :-) https://www.facebook.com

Prům. kapacita: - osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: -
1/
Rodinný letní tábor s angličtinou

Rodinný letní tábor s angličtinou

Letní tábor se zaměřením na angličtinu pro rodiče s dětmi, vhodné pro všechny úrovně znalosti. Zajištěná plná penze... www.bavardcamps.cz

Prům. kapacita: - osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: -
1/
Florbalový tabor kemp 2018 Trutnov

Florbalové tábory - kempy 2018

Určeno pro děti 7 – 14 let, které mají rády florbal. Užijte si letní prázdniny s námi a florbalem:-) Florbalový tábor... www.101sportovni.cz

Prům. kapacita: - osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: -
1/
My a naše milá návštěva, pan Milan Halousek s Krtkem

2018:Vesmírná odysea-TRAPPIST1

Astronomický tábor pořádá Sekce pro děti a mládež České astronomické společnosti už po desáté. Tentokrát se vypravíme... mladez.astro.cz

Prům. kapacita: - osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: -
1/
DĚTSKÝ RYBAŘSKÝ TÁBOR V ČESKÉM RÁJI 2018

DĚTSKÝ RYBAŘSKÝ TÁBOR V ČESKÉM RÁJI 2018

Máte rádi klidné prostředí rozlehlého rybníka?Jste velcí lovci ryb? Chcete si vyzkoušet různé rybolovné techniky.Pojďte... www.rybarsketabory.cz

Prům. kapacita: - osob Kraj: Královehradecký kraj Cena od: -
1/

Zajímavosti v okolí

0.10 km

Lyžařská areál Velká Úpa

2,5 km rodinného lyžování na 3 červených sjezdovkách obsluh...

1.64 km

Pěnkavčí vrch - Krkonoše

500m dlouhá modrá sjezdovka s vlekem v katastru o...

1. Krkonošská horská bobová dráha
2.49 km

1. Krkonošská horská bobová dráha

Horská bobová dráha v Peci pod Sněžkou je výjimečná svou at...

4.88 km

Ski areál Malá Úpa

Malý skiareál na jihozápadním svahu Pomezního hřeb...

5.06 km

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory – SEVER, Brontosaurus Krkonoše

Ekologická činnost je určena nejen široké veřejnosti, ale i...

Janské Lázně / Černá Hora - Krkonoše
6.60 km

Janské Lázně / Černá Hora - Krkonoše

Významné středisko zimních sportů ve východní části ...

6.60 km

Černá hora a Světlá hora

Terény pro sjezdové lyžování se nachází na jižníc...

Skipark Černý Důl
7.48 km

Skipark Černý Důl

5 km modrých a červených, převážně otevřených sjezdove...

Ski areál Luisino údolí
10.13 km

Ski areál Luisino údolí

Levné vleky a sjezdové lyžování v srdci Krkonoš - Lui...

10.16 km

Lyžařský areál Žacléř

Areál se nachází na nejvýchodnějším okraji Krkono...

10.20 km

Ski-area Prkenný důl

Areál se nachází na nejvýchodnějším okraji Krkono...

Ski areál Stoh
10.45 km

Ski areál Stoh

Zaparkujete pod kopcem, občerstvíte se v bufetu a...

Skipark Mladé Buky
10.77 km

Skipark Mladé Buky

Lyžařský areál v Krkonoších je ideálním místem pro rodi...

Bret Family Ski Park
11.20 km

Bret Family Ski Park

Lyžuje se na 100 m široké stráni, která je rozdělena na dv...

12.07 km

Aquapark Špindlerův Mlýn

Areál AQUAPARK Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjem...