Anglický příměstský tábor pro děti

Anglický příměstský tábor pro děti

The Villa Summer Camp je anglický tábor, který nabízí týden plný zábavy. Děti jsou tzv. ponořeny do angličtiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu.

The Villa Summer Camp je anglický tábor, který nabízí týden plný zábavy. Děti jsou tzv. ponořeny do angličtiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu. Lektor se může přizpůsobit tempu a zájmům dětí. Jelikož se jedná o prázdninový program, je cílem tábora hlavně jazyk používat a odbourat možné zábrany. V rámci složení každé skupiny vedeme děti k tomu, aby si pomáhaly a aby si pestré aktivity užily. Není výjimkou, že se k nám děti rok od roku vracejí.

Důraz je kladen na využití angličtiny v běžném životě včetně pokynů v rámci soutěží a prezentací činností nebo uměleckých děl, která děti během letního tábora vytvoří. Do týdenního programu jsou zařazeny vycházky, jeden výlet po Praze, ten bývá nejčastěji do ZOO, ale dle počasí může být zařazeno Technické muzeum, Botanická zahrada, Pražský hrad s bludištěm, Petřínská rozhledna, DOX a další. Pokud je příznivé počasí, chodí děti ven do parku na piknik nebo za jiným dobrodružstvím. Mezi časté polodenní výlety patří: Park Gutovka (minigolf, lanový park), Hostivařská přehrada, knihovna na Vinohradech, park u Vinohradské vodárny, bazén atp.

Doprava je individuální.

Kontakty

Kontaktní osoba: Michaela Sýkorová
Telefon: 775 385 788
E-mail: info@thevilla.cz
Internet: https://www.thevilla.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=76:summer-camp&catid=41&Itemid=259&lang=cs

Místa odjezdu

Česká republika: Příměstský tábor

Kraj

Praha 10 - Vršovice

pořadatel

The Villa 4Kids, z. ú.
Brigádníků 329
Praha 10
10000

IČ: 05687951

  • typ tábora
    • příměstský
  • zaměření tábora
    • jazykový
  • ubytování
    • bez ubytování

Články