táborová výstava zvířat
z táborové výstavy zvířat
z táborové výstavy zvířat
z táborové výstavy zvířat

38.letní stanový tábor se zvířaty

Tábor se uskuteční ve dnech 18.července - 7.srpna 2021 na Táborové základně v Mikulášovicích - Salmově ve Šluknovském výběžku, na pokraji Národního parku Česko-saské Švýcarsko, GPS: 50°58'31.530"N, 14°22'52.964"E . Tábor bude mít tradičně mezinárodní charakter /doposud se jej zúčastnily děti z Iráku, Francie, Japonska, Německa, Rakouska, Ruska, Slovenska, Ukrajiny a Vietnamu/.

Tábor je určen pro děti se vztahem ke zvířatům a přírodě ve věku od 7 let, se souhlasem rodičů si mohou vzít s sebou na tábor doma chovaná zvířata, o která se pak budou na táboře samy starat a zúčastní se s nimi výstavy v průběhu tábora v sobotu 31.7.

Ubytování účastníků je ve dvoumístných stanech ( klasická A s podsadami a podlážkami ) nebo po dohodě ve vlastních stanech. Stravování je zajištěno 5x denně, účastníci se budou podílet na přípravě a výdeji.

Program je rekreačněpoznávací - výlety do NP a okolí vč. blízkých měst v Německu, spaní pod širákem, táborové hry, sportování (míčové hry, stolní tenis), koupání na blízkém koupališti a rybníku, projížďka na koních, účast na táborové výstavě zvířat, zdokonalování znalostí o chovu zvířat a ochraně přírody.

Účastnický poplatek za 21 dnů tábora činí částku 6000 Kč. Přijímáme přihlášky pouze na celý tábor! Mladí chovatelé - aktivní členové pořádající organizace, mají slevu.


Uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. května 2021, případně po naplnění kapacity dříve. Po jejich obdržení bude odeslána faktura na účastnický poplatek, po obdržení platby, v polovině června, pak další pokyny. Závazné přihlášky zasílejte on-line na: www.tmch.cz nebo elektronickou poštou na: chovatelemikulasovice@seznam.cz , případně poštou na adresu: MCHZ, p.s., Salmov 31, 407 79 Mikulášovice. Info na: tel. + 420 602 682 600.

Doprava je individuální nebo po dohodě společná z Prahy a do Prahy. Obracíme se na rodiče z Prahy a blízkého okolí se žádostí o pomoc s dovozem bagáže na a z tábora pro cca 15 dětí. Nejvhodnější je vozidlo s přívěsným vozíkem. Nabídku prosím sdělte společně s přihláškou.

Pro informaci uvádíme, že náš tábor je zabezpečován tradičně plně dobrovolnicky, kdy všichni táboroví pracovníci vykonávají svoji činnost bezplatně.

 

Kontakty

Kontaktní osoba: Vlastimil Jura st.
Telefon: 602682600
E-mail: chovatelemikulasovice@seznam.cz
Internet: tmch.cz

Turnusy

Termín od Termín do Věk Kapacita Cena
18.7.21 7.8.21 od 7 do 18 60 6.000,- Kč

Místa odjezdu

Česká republika: Praha 1

Kraj

Mikulášovice-Salmov

pořadatel

Mladí chovatelé zvířat, p.s.Mikulášovice
Salmov 31
Mikulášovice
40779

IČ: 09033572

 • typ tábora
  • klasický
  • mezinárodní
 • zaměření tábora
  • klasické - celotáborová hra
  • jiný s vlastními zvířaty
 • ubytování
  • stany s podsadou

Další záznamy v rubrice...

ZIMNÍ TÁBOR - Agentura PAC

Zimák - Agentura PAC

Pojeď s námi lyžovat na Klínovec a okolní střediska! Zažiješ spoustu srandy, příjemnou atmosféru a naučíš se lyžovat!...

Letní jazykový tábor

Hledej MAJÁK na konci světa !

Jezdili jste rádi na tábory a chcete svým dětem dopřát stejné zážitky? Chcete, aby vaše dítě zažilo spoustu dobrodružství...

Letní tábor Falcon 1.běh

Letní tábor Falcon 1.běh

Super tábor pro super děti :) Tentokrát na téma řecká mytologie. Budeme stavět, uctívat, bojovat a snažit se dosáhnout...

38.letní stanový tábor se zvířaty

táborová výstava zvířat

Tábor se uskuteční ve dnech 18.července - 7.srpna 2021 na Táborové základně v Mikulášovicích - Salmově ve Šluknovském...