ckunitour_stanyumore
CK UNITOUR s.r.o.
CK UNITOUR s.r.o.
CK UNITOUR s.r.o.

CK UNITOUR s.r.o.

Španělsko | Costa Brava, Blanes | Camping S'Abanell - Nabízíme cenově dostupné ubytování v kompletně vybavených stanech vč. plné penze, svačin a pitného režimu. Pouhých 200 metrů od pláže.

Blanes je malebné a moderní pobřežní letovisko, poslední město pobřeží Costa Brava. Celý záliv lemuje palmová promenáda, paralelní s písčitou pláží. Původně rybářské městečko, později oblíbený oddechový cíl umělecké smetánky jako byl Antonio Gaudí, Salvador Dalí či Pablo Picasso, jejichž tvorbu lze ve městě rovněž spatřit. Dnes je Blanes oblíbené turistické středisko nabízející spoustu možností trávení dovolené, plážové sporty (windsurfing, kajaking, šlapadla, paragliding, potápění, aj.), dále noční život, nákupní možnosti, tradiční rybí a ovocné trhy. Na okraji Blanes nedaleko zříceniny hradu Sant Juan, se v zátoce Sa Forcanera nachází botanická zahrada Mar i Murtra s tropickými rostlinami.

Camping S’Abanell je kemp s dlouholetou tradicí, plný vzrostlých stromů poskytujících stín a v horkých dnech. Kemp leží přímo u pláže a promenády. Samotný stanový tábor CK UNITOUR leží pouhých 200 metrů od pláže. Kemp pořádá animační programy, sportovní vyžití (dětský bazén, volejbal, fotbal, basketbal) – sportovní hřiště se nacházejí ihned vedle naší kempové pozice. Sociální zařízení je vzdálené cca 30 metrů.

» Ubytování

4/lůžkové rodinné stany MALLORCA SUPER postavené na dřevěných podlážkách ve stínu pod stromy a zelení. Každý stan má 2x 2/lůžkovou ložnici. Spí se na pohodlných molitanových matracích. Každý účastník si sebou bere svůj polštářek, deku nebo spací pytel a prostěradlo. Ve stanové předsíni je k dispozici závěsná polička, kapsář na osobní věci a zahradní plastový nábytek. Stany jsou osvětlené a mají zavedený elektrický proud. Ve společném hospodářském stanu jsou klientům k dispozici lednice a rychlovarné konvice. Kapacita kempu je 64 osob.

» Vybavení kempu

recepce ßdětský bazén ßanimační programy (1.7.-31.8.) ßbar ßsociální zařízení ßbezpečnostní schránky (5 €/týden) ßWiFi (15 €/týden) ßsportovní hřiště (fotbal, basketbal, volejbal)

» Program a výlety

Čeká vás koupání v moři, sportovní aktivity, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích. Volitelně se můžete zúčastnit fakultativních výletů, např. Barcelona nebo blízké vodní parky Marine Land či Water World.

» Stravování

Pro skupiny nabízíme plnou penzi = jednotné jídlo – snídaně, oběd a večeře (polévka a hlavní jídlo). Stravování rovněž zahrnuje celodenní pitný režim (čaj a šťávy), svačiny a druhou večeři. Pobyt začíná lehkým obědem v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. VLASTNÍ PŘÍBOR S SEBOU.

Kontakty

Ulice: Palachova 405/22
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 40001
Kontaktní osoba: Jan Heřmánek
Telefon: 777206923
E-mail: info@unitour.cz
Internet: www.unitour.cz

 • nabízíme služby
  • pobytové zájezdy do zahraničí
  • školy v přírodě na klíč
  • školní výlety na klíč
  • sportovní soustředění
  • seznamovací kurzy
  • teambuildingy

Články