Festival jurt 2017
Jurtové městečko
Festival jurt 2017

Festival jurt - oheň, světlo, teplo a život

Festival jurt- oheň, světlo, teplo a život, 5. ročník

Podralský nadační fond ZOD, Krásná jurta z.s., Ekocentrum Brniště, Naturschutzzentrum „Oberlausitzer Bergland“ e.V., Obec Brniště a Liberecký kraj srdečně zvou rodiny s dětmi, příznivce zdravého způsobu života, řemesel a přírodního stavitelství i širokou veřejnost na 5. ročník FESTIVALU JURT s tématem oheň, světlo, teplo a život, v sobotu dne 5. 8. 2017 od 10 hodin v areálu Lesní zátiší v Brništi na Českolipsku.

Bohatý program nabídne jako vždy program v amfiteátru, přednášky, workshopy a výstavy v jurtách, tržiště řemesel i regionálních výrobků, výstavy v Ekocentru Brniště a mnoho tvořivých dílniček, soutěží, atrakcí pro děti i jejich rodiče. Novinkou letošního ročníku bude také mobilní planetárium, které nabídne promítání po celý den. Program v amfiteátru je zaměřen hlavně na děti, můžeme se těšit na pohádky, divadla, dětská taneční představení, potulné muzikanty i koncert Hudební akademie Šluknovska. Večer bude patřit vystoupení Báry Hrzánové s kapelou Condurango a koncertu akordeonisty a zpěváka Mária Biháriho s kapelou Bachtale Apsa a repertoárem z nové desky Tóny barev. Noc rozzáří ohnivá show česko- německých dětí a mládeže ze sítě škol Schkola a Centra Svaté Zdislavy.

V Ekocentru Brniště můžete navštívit kromě stálé expozice také výstavu Dana Váchala, celodenní promítání animovaných filmů, které vznikly na workshopu pro české a německé rodiny a výstavu prací dětí z letního workshopu na téma čtyři živly.

Zavítejte do Máchova kraje na náš jednodenní rodinný festiválek. Užijte si hravý, tvořivý a zábavný den v přírodě s celou rodinou.

Více informací na webu:

https://www.festival-jurt.webnode.cz/

Facebook události:

https://www.facebook.com/events/321503091611837/?fref=ts

Kontakty

Kontaktní osoba: Hanka Štroblová
Telefon: 728 974 010
E-mail: hana.stroblova@seznam.cz
Internet: https://www.festival-jurt.webnode.cz/

termín

5.8.2017 - 5.8.2017

  • typ akce
    • kulturní
    • zážitková
    • turistická

Další záznamy v rubrice...

Festival jurt - oheň, světlo, teplo a život

Festival jurt 2017

Festival jurt- oheň, světlo, teplo a život, 5. ročník