Plakát
Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoftový tábor pro zájemce od 9-ti let v krásném prostředí Orlických hor v průmyslem nezasažených Čenkovic. Ubytování v RZ Atlas Čenkovice v chatkách. Táborníci budou rozděleni dle věku a výbavy do jednotlivých týmů tak aby síly byly vyrovnány.

Hlavní náplní tábora jsou airsoftové boje (caa 6 hodin denně) a další airsoftové aktivity zapojené do celotáborové hry. Doprovodný program je plný her, soutěží. Osvojíš si nové dovednosti, strategii, taktiku, vedení boje v budovách i v terénu. V podvečerních hodinách bude probíhat nácvik boje zblízka MCS – Military Combat Systém s prvky dalších bojových umění japonska. V ceně 2.900,-Kč, doprava společná BUSem, ubytování, strava 6x denně včetně pitného režimu po celý den, odborný, pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, Uzávěrka přihlášek 10.6.2012.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝZBROJ A VÝSTROJ
1)    Airsoftová zbraň včetně příslušenství (zásobník, nabíječka, baterie,) vše před odjezdem důkladně zabalit a jednotlivé části označit.
2)    Záložní zbraň –. v případě poruchy zbraně zůstáváte ve hře
3)    Polní láhev, lopatka, čištění na zbraň
4)    Ochranné prostředky – brýle či maska, šátek, čepice či přilba, rukavice
5)    Pevnou obuv, čištění na obuv a zejména oděv vhodný na airsoft (maskáče BW, ČR,..)
6)    Munice – v ceně tábora je 5000kuliček na účastníka. Dle zkušeností někteří hráči nevyčerpají ani polovinu ovšem jsou i tací, kteří po hodině nemají už ani kuličku. V místě tábora bude možné dokoupit kuličky v několika gramážích od různých výrobců. Proto není nutné sebou vozit zbytečně velké zásoby. Jedeme busem a každý centimetr v zavazadlovém prostoru bude hrát velkou úlohu. Stačí si vzít s sebou kapesné na eventuální nákupy.
7)    V místě tábora bude bezúplatný servis zbraní (práce), případný materiál bude řešen na základě dohody s Vámi. Je nutné si uvědomit, že termín tábora je v období státních svátků, proto je možné, že nebude možné zajistit náhradní díl. Proto doporučujeme záložní zbraň např. http://www.military-airsoft.cz/p/cs/655/pistole-cz-75-d-compact-co2.aspx, pistole CZ 75 D Compact CO2.
8)    Veškerou výstroj a výzbroj lze zakoupit za akční ceny pro účastníky táborů v Army shopu Letovice popřípadě objednat z internetového obchodu www.military-airsoft.cz.  

Doporučený seznam věcí na 10 dní:
Ponožky teplé 2 páry, ponožky tenké 12  párů, trenýrky, slipy, kalhotky 12 ks, triko krátký rukáv 4 ks, triko dlouhý rukáv 2 ks, mikina, tepláky, bermudy – kraťasy 2ks, šusťáková souprava (větrovka) 1 ks, obuv pro sport a turistiku, sandály, domácí obuv, osuška, pláštěnka, pyžamo, holínky, plavky, sluneční brýle, sportovní čepice, kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček, pasta, hřeben), krém na opalování i po opalování, léky s pravidelným užíváním, potvrzení o bezinfekčnosti, lékařskou správu o způsobilosti absolvovat tábor + zdravotní průkaz, kartičku ZP, batůžek na turistiku, doporučené kapesné cca 1000 Kč , psací potřeby, pastelky, repetent, plastiková láhev, baterka, poznámkový blok, kinedryl pro cestu autobusem, cenné věci nebrat, menší děti si mohou nechat peníze u vedoucího (pomůže s hospodařením).
Věci je hodné přepravovat v kufru, nebo tašce (batoh je neskladný).      

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Airsoftové boje a celotáborová airsoftová hra jsou hlavní náplní tábora, za splnění úkolů budete odměňováni, tým s nejvyšším bodovým ziskem vyhrává.
Airsoftové boje zaberou převážnou část dne. Doplňkový program, který bude realizován v době údržby či nabíjení baterií bude úzce vázán k airsoftu. V podvečerních hodinách bude probíhat výcvik boje bezezbraně (Military Combat Systém), taktiky, strategie a dále k airsoftu nedílné součásti údržby a konstrukcí zbraní. Plánujeme minimálně dvě noční přestřelky.
Každý tým bude mít svého velitele, vlajku a dle počtu účastníků se zvolí počet zástupců, o jednotlivé hodnosti a zařazení se bude soutěžit nejen v pohybových aktivitách, ale i pomocí vědomostních kvízů z oblasti airsoftu.
Zařazujeme i oblíbené budování bunkrů s následným dobýváním. Tým s nejzdařilejším bunkrem bude opět odměněn. Toto opevnění bude sloužit jako vaše výchozí stanoviště odkud se budete vracet do bojů.
Airsoftové boje s různými úkoly a systémy hry např. obsadit území a udržet, získat vlajku a přinést zpět na své území, zhotovit opevnění a zastavit postup nepřátelských jednotek, odzbrojit stráž, tzv. do posledního,….)
V osobním volnu se můžete věnovat sportovním aktivitám dle vašeho uvážení v blízkosti budovy RZ Atlas je hřiště na míčové hry, stůl na stolní tenis, stolní fotbal. Caa 500 m od budovy je hřiště na minigolf a plážový volejbal.

Kontakty

Kontaktní osoba: Miroslav Haška
Telefon: 736 695 908
E-mail: info@ddmletovice.net
Internet: www.ddmletovice.net

Místa odjezdu

Česká republika: Letovice, Svitavy

Kraj

Čenkovice RZ Atlas

pořadatel

Dům dětí a mládeže, Letovice, okres Blansko Českobratrská 137/5, 679 61 Letovice tel.: 516 474 170, 736 695 908
tábor pořádný ve spolupráci s ARMY SHOP Letovice - www.military-airsoft.cz a v souladu s ustanovením zákona o Zbraních a střelivu §119/2002 sb.

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • jiný Adrenalinový
 • zaměření tábora
  • jiný Airsoftový
 • ubytování
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

SPORTOVNÍ CAMP-MINIDÍLNA

SPORTOVNÍ CAMP - MINIDÍLNA

Pro milovníky sportu je určena naše sportovní minidílna. Krom běžných sportů nás čeká mnoho těch netradičních. Proč...

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Filmařský Tábor Barrandov, na kterém vyrostlo mnoho generací dětí československých a českých filmařů nabízí část...

Lovci čarodějnic

Lovci čarodějnic

Okolo naší táborove základny se objevila zlá čarodějka Trudy,kterou je nutné chytit. Bohužel, všechno je o to těžší,že...

AIRSOFTOVÝ TÁBOR 2015

PROPAGAČNÍ LETÁK

Airsoft, airsoft, airsoft. Půjdeš z akce do akce. Zbraň odložíš jen na spaní, tak aby si byl připraven hned bojovat. Velitelé...

Jarní tábor s lyžováním

Jarní tábor s lyžováním

Jarní tábor

Letní dětský tábor Rabštejn

Letní dětský tábor 2015

Letní dětský tábor Rabštejn na okraji CHKO Železné hory pro děti ve věku 6 - 17 let v termínech 1.-18.7., 18.7.-5.8. a...

Po stopách piráta Skulla

Po stopách piráta Skulla

V přístavu Bzukuga je celkem pravidelný běh života. Čas od času zakotví nějaká loď, námořníci se pobaví, utratí peníze,...

Krounka

Tábor Krounka - Ve stopách Sherlocka Holmese 2015

Léto plné zážitků pro vaše děti s táborem Krounka! Celotáborová hra, soutěže, táboráky, diskotéky, olympiáda, pouť,...

ZIMNÍ TÁBOR - LYŽAŘSKÝ KURZ - ASTERIX A OBELIX

ZIMNÍ TÁBOR - LYŽAŘSKÝ KURZ - ASTERIX A OBELIX

Hrubý Jeseník 21.-28. 2. 2015, lyžařský areál Dolní Morava. Paní zima již klepe na dveře a spolu s ní přichází čas...