Plakát
Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoftový tábor pro zájemce od 9-ti let v krásném prostředí Orlických hor v průmyslem nezasažených Čenkovic. Ubytování v RZ Atlas Čenkovice v chatkách. Táborníci budou rozděleni dle věku a výbavy do jednotlivých týmů tak aby síly byly vyrovnány.

Hlavní náplní tábora jsou airsoftové boje (caa 6 hodin denně) a další airsoftové aktivity zapojené do celotáborové hry. Doprovodný program je plný her, soutěží. Osvojíš si nové dovednosti, strategii, taktiku, vedení boje v budovách i v terénu. V podvečerních hodinách bude probíhat nácvik boje zblízka MCS – Military Combat Systém s prvky dalších bojových umění japonska. V ceně 2.900,-Kč, doprava společná BUSem, ubytování, strava 6x denně včetně pitného režimu po celý den, odborný, pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, Uzávěrka přihlášek 10.6.2012.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝZBROJ A VÝSTROJ
1)    Airsoftová zbraň včetně příslušenství (zásobník, nabíječka, baterie,) vše před odjezdem důkladně zabalit a jednotlivé části označit.
2)    Záložní zbraň –. v případě poruchy zbraně zůstáváte ve hře
3)    Polní láhev, lopatka, čištění na zbraň
4)    Ochranné prostředky – brýle či maska, šátek, čepice či přilba, rukavice
5)    Pevnou obuv, čištění na obuv a zejména oděv vhodný na airsoft (maskáče BW, ČR,..)
6)    Munice – v ceně tábora je 5000kuliček na účastníka. Dle zkušeností někteří hráči nevyčerpají ani polovinu ovšem jsou i tací, kteří po hodině nemají už ani kuličku. V místě tábora bude možné dokoupit kuličky v několika gramážích od různých výrobců. Proto není nutné sebou vozit zbytečně velké zásoby. Jedeme busem a každý centimetr v zavazadlovém prostoru bude hrát velkou úlohu. Stačí si vzít s sebou kapesné na eventuální nákupy.
7)    V místě tábora bude bezúplatný servis zbraní (práce), případný materiál bude řešen na základě dohody s Vámi. Je nutné si uvědomit, že termín tábora je v období státních svátků, proto je možné, že nebude možné zajistit náhradní díl. Proto doporučujeme záložní zbraň např. http://www.military-airsoft.cz/p/cs/655/pistole-cz-75-d-compact-co2.aspx, pistole CZ 75 D Compact CO2.
8)    Veškerou výstroj a výzbroj lze zakoupit za akční ceny pro účastníky táborů v Army shopu Letovice popřípadě objednat z internetového obchodu www.military-airsoft.cz.  

Doporučený seznam věcí na 10 dní:
Ponožky teplé 2 páry, ponožky tenké 12  párů, trenýrky, slipy, kalhotky 12 ks, triko krátký rukáv 4 ks, triko dlouhý rukáv 2 ks, mikina, tepláky, bermudy – kraťasy 2ks, šusťáková souprava (větrovka) 1 ks, obuv pro sport a turistiku, sandály, domácí obuv, osuška, pláštěnka, pyžamo, holínky, plavky, sluneční brýle, sportovní čepice, kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček, pasta, hřeben), krém na opalování i po opalování, léky s pravidelným užíváním, potvrzení o bezinfekčnosti, lékařskou správu o způsobilosti absolvovat tábor + zdravotní průkaz, kartičku ZP, batůžek na turistiku, doporučené kapesné cca 1000 Kč , psací potřeby, pastelky, repetent, plastiková láhev, baterka, poznámkový blok, kinedryl pro cestu autobusem, cenné věci nebrat, menší děti si mohou nechat peníze u vedoucího (pomůže s hospodařením).
Věci je hodné přepravovat v kufru, nebo tašce (batoh je neskladný).      

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Airsoftové boje a celotáborová airsoftová hra jsou hlavní náplní tábora, za splnění úkolů budete odměňováni, tým s nejvyšším bodovým ziskem vyhrává.
Airsoftové boje zaberou převážnou část dne. Doplňkový program, který bude realizován v době údržby či nabíjení baterií bude úzce vázán k airsoftu. V podvečerních hodinách bude probíhat výcvik boje bezezbraně (Military Combat Systém), taktiky, strategie a dále k airsoftu nedílné součásti údržby a konstrukcí zbraní. Plánujeme minimálně dvě noční přestřelky.
Každý tým bude mít svého velitele, vlajku a dle počtu účastníků se zvolí počet zástupců, o jednotlivé hodnosti a zařazení se bude soutěžit nejen v pohybových aktivitách, ale i pomocí vědomostních kvízů z oblasti airsoftu.
Zařazujeme i oblíbené budování bunkrů s následným dobýváním. Tým s nejzdařilejším bunkrem bude opět odměněn. Toto opevnění bude sloužit jako vaše výchozí stanoviště odkud se budete vracet do bojů.
Airsoftové boje s různými úkoly a systémy hry např. obsadit území a udržet, získat vlajku a přinést zpět na své území, zhotovit opevnění a zastavit postup nepřátelských jednotek, odzbrojit stráž, tzv. do posledního,….)
V osobním volnu se můžete věnovat sportovním aktivitám dle vašeho uvážení v blízkosti budovy RZ Atlas je hřiště na míčové hry, stůl na stolní tenis, stolní fotbal. Caa 500 m od budovy je hřiště na minigolf a plážový volejbal.

Kontakty

Kontaktní osoba: Miroslav Haška
Telefon: 736 695 908
E-mail: info@ddmletovice.net
Internet: www.ddmletovice.net

Místa odjezdu

Česká republika: Letovice, Svitavy

Kraj

Čenkovice RZ Atlas

pořadatel

Dům dětí a mládeže, Letovice, okres Blansko Českobratrská 137/5, 679 61 Letovice tel.: 516 474 170, 736 695 908
tábor pořádný ve spolupráci s ARMY SHOP Letovice - www.military-airsoft.cz a v souladu s ustanovením zákona o Zbraních a střelivu §119/2002 sb.

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • jiný Adrenalinový
 • zaměření tábora
  • jiný Airsoftový
 • ubytování
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

LDT Ráj Letohrad OSŽ

LDT Ráj Letohrad OSŽ

Letní dětský tábor s mnohaletou tradicí pořádaný Odborovou organizací železničářů, Hradec Králové.

Letní muzikál 2017

Letní muzikál

Tábor nabízí dětem týden plný zpěvu, tance, herectví a hry na hudební nástroje.

Keltské prázdniny

Během tajemného nočního obřadu tě náš druid zavede 2.000 let zpátky, do doby, kdy žili Keltové. Pozůstatky jednoho rozlehlého...

7. ročník letního příměstského tábora v Pardubicích

7. ročník letního příměstského tábora v Pardubicích

Tábory s námi v Trhové Kamenici

Tábory s námi v Trhové Kamenici

Užijte si super prázdniny. Báječné zážitky, nová přátelství.

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Filmařský Tábor Barrandov, na kterém vyrostlo mnoho generací dětí československých a českých filmařů nabízí část...

Škola hrdinů - LARP

fantasy larp

Škola hrdinů je fantasy letním táborem, pro mladé milovníky larpu i dobrodružství meče a magie. Vzájemně provázané příběhy...

Fortis Ictus

fantasy tábor s prvky larpu

Nejednou se císařský stolec chvěl v základech, ale i díky věrnosti této jednotky nikdy nepadl. Nikdo se nerodí jako Fortis...

Cesta meče - tovaryši

fantasy larp tábor

Válečníci. S odvahou a zbraní v ruce stanou tváří v tvář i tomu nejhrozivějšímu nepříteli… Jejich umění šíří...

Magická Akademie Gradu

fantasy larp tábor

Proslulá Magická Akademie Gradu přijímá nové zájemce o studium magických nauk. Mladí studenti se budou věnovat lučbě...

Škola čar a kouzel

Škola čar a kouzel

Zpráva Denního věštce: Škola čar a kouzel se otevírá! Nejen v Bradavicích, ale i u nás máte možnost proniknout do fantastického...

Letní dětský tábor Rabštejn

lanové centrum Podhůra

Letní dětský tábor Rabštejn na okraji CHKO Železné hory pro děti ve věku 6 - 17 let v termínech 1.-19.7., 19.7.-5.8. a...

Mezi Kelty

mletí mouky

Během tajemného nočního obřadu tě náš druid zavede 2.000 let zpátky, do doby, kdy žili Keltové. Pozůstatky jednoho rozlehlého...

Pionýrská skupina Veteráni Kladno - MASH

Letáček - Tábor 2016

Pionýrská skupina Veteráni Kladno pořádá každoročně 14-ti denní tábor plný zábavy, zážitků a kamrádů. Pojď i ty...

Tábory s námi v Trhové Kamenici

27 let zkušeností, celotáborová hra, program pro holky i kluky, jídlo jako od maminky, lékař na táboře