Plakát
Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoftový tábor pro zájemce od 9-ti let v krásném prostředí Orlických hor v průmyslem nezasažených Čenkovic. Ubytování v RZ Atlas Čenkovice v chatkách. Táborníci budou rozděleni dle věku a výbavy do jednotlivých týmů tak aby síly byly vyrovnány.

Hlavní náplní tábora jsou airsoftové boje (caa 6 hodin denně) a další airsoftové aktivity zapojené do celotáborové hry. Doprovodný program je plný her, soutěží. Osvojíš si nové dovednosti, strategii, taktiku, vedení boje v budovách i v terénu. V podvečerních hodinách bude probíhat nácvik boje zblízka MCS – Military Combat Systém s prvky dalších bojových umění japonska. V ceně 2.900,-Kč, doprava společná BUSem, ubytování, strava 6x denně včetně pitného režimu po celý den, odborný, pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, Uzávěrka přihlášek 10.6.2012.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝZBROJ A VÝSTROJ
1)    Airsoftová zbraň včetně příslušenství (zásobník, nabíječka, baterie,) vše před odjezdem důkladně zabalit a jednotlivé části označit.
2)    Záložní zbraň –. v případě poruchy zbraně zůstáváte ve hře
3)    Polní láhev, lopatka, čištění na zbraň
4)    Ochranné prostředky – brýle či maska, šátek, čepice či přilba, rukavice
5)    Pevnou obuv, čištění na obuv a zejména oděv vhodný na airsoft (maskáče BW, ČR,..)
6)    Munice – v ceně tábora je 5000kuliček na účastníka. Dle zkušeností někteří hráči nevyčerpají ani polovinu ovšem jsou i tací, kteří po hodině nemají už ani kuličku. V místě tábora bude možné dokoupit kuličky v několika gramážích od různých výrobců. Proto není nutné sebou vozit zbytečně velké zásoby. Jedeme busem a každý centimetr v zavazadlovém prostoru bude hrát velkou úlohu. Stačí si vzít s sebou kapesné na eventuální nákupy.
7)    V místě tábora bude bezúplatný servis zbraní (práce), případný materiál bude řešen na základě dohody s Vámi. Je nutné si uvědomit, že termín tábora je v období státních svátků, proto je možné, že nebude možné zajistit náhradní díl. Proto doporučujeme záložní zbraň např. http://www.military-airsoft.cz/p/cs/655/pistole-cz-75-d-compact-co2.aspx, pistole CZ 75 D Compact CO2.
8)    Veškerou výstroj a výzbroj lze zakoupit za akční ceny pro účastníky táborů v Army shopu Letovice popřípadě objednat z internetového obchodu www.military-airsoft.cz.  

Doporučený seznam věcí na 10 dní:
Ponožky teplé 2 páry, ponožky tenké 12  párů, trenýrky, slipy, kalhotky 12 ks, triko krátký rukáv 4 ks, triko dlouhý rukáv 2 ks, mikina, tepláky, bermudy – kraťasy 2ks, šusťáková souprava (větrovka) 1 ks, obuv pro sport a turistiku, sandály, domácí obuv, osuška, pláštěnka, pyžamo, holínky, plavky, sluneční brýle, sportovní čepice, kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček, pasta, hřeben), krém na opalování i po opalování, léky s pravidelným užíváním, potvrzení o bezinfekčnosti, lékařskou správu o způsobilosti absolvovat tábor + zdravotní průkaz, kartičku ZP, batůžek na turistiku, doporučené kapesné cca 1000 Kč , psací potřeby, pastelky, repetent, plastiková láhev, baterka, poznámkový blok, kinedryl pro cestu autobusem, cenné věci nebrat, menší děti si mohou nechat peníze u vedoucího (pomůže s hospodařením).
Věci je hodné přepravovat v kufru, nebo tašce (batoh je neskladný).      

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Airsoftové boje a celotáborová airsoftová hra jsou hlavní náplní tábora, za splnění úkolů budete odměňováni, tým s nejvyšším bodovým ziskem vyhrává.
Airsoftové boje zaberou převážnou část dne. Doplňkový program, který bude realizován v době údržby či nabíjení baterií bude úzce vázán k airsoftu. V podvečerních hodinách bude probíhat výcvik boje bezezbraně (Military Combat Systém), taktiky, strategie a dále k airsoftu nedílné součásti údržby a konstrukcí zbraní. Plánujeme minimálně dvě noční přestřelky.
Každý tým bude mít svého velitele, vlajku a dle počtu účastníků se zvolí počet zástupců, o jednotlivé hodnosti a zařazení se bude soutěžit nejen v pohybových aktivitách, ale i pomocí vědomostních kvízů z oblasti airsoftu.
Zařazujeme i oblíbené budování bunkrů s následným dobýváním. Tým s nejzdařilejším bunkrem bude opět odměněn. Toto opevnění bude sloužit jako vaše výchozí stanoviště odkud se budete vracet do bojů.
Airsoftové boje s různými úkoly a systémy hry např. obsadit území a udržet, získat vlajku a přinést zpět na své území, zhotovit opevnění a zastavit postup nepřátelských jednotek, odzbrojit stráž, tzv. do posledního,….)
V osobním volnu se můžete věnovat sportovním aktivitám dle vašeho uvážení v blízkosti budovy RZ Atlas je hřiště na míčové hry, stůl na stolní tenis, stolní fotbal. Caa 500 m od budovy je hřiště na minigolf a plážový volejbal.

Kontakty

Kontaktní osoba: Miroslav Haška
Telefon: 736 695 908
E-mail: info@ddmletovice.net
Internet: www.ddmletovice.net

Místa odjezdu

Česká republika: Letovice, Svitavy

Kraj

Čenkovice RZ Atlas

pořadatel

Dům dětí a mládeže, Letovice, okres Blansko Českobratrská 137/5, 679 61 Letovice tel.: 516 474 170, 736 695 908
tábor pořádný ve spolupráci s ARMY SHOP Letovice - www.military-airsoft.cz a v souladu s ustanovením zákona o Zbraních a střelivu §119/2002 sb.

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • jiný Adrenalinový
 • zaměření tábora
  • jiný Airsoftový
 • ubytování
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

Cesta meče

fantasy larp tábor

Válečníci. Na to, aby se postavili i tomu nejhrozivějšímu nepříteli tváří v tvář, jim stačí jejich odvaha a zbraň...

Magická Akademie Gradu

fantasy larp tábor

Jeden z táborů Školy hrdinů. Proslulá Magická Akademie Gradu přijímá nové zájemce o studium magických nauk. Mladí studenti...

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Filmařský Tábor Barrandov, na kterém vyrostlo mnoho generací dětí československých a českých filmařů nabízí část...

Letní dětský tábor Rabštejn

lanové centrum Podhůra

Letní dětský tábor Rabštejn na okraji CHKO Železné hory pro děti ve věku 6 - 17 let v termínech 1.-20.7., 20.7.-6.8. a...

Škola hrdinů

fantasy larp

Škola hrdinů je fantasy letním táborem, pro mladé milovníky larpu i dobrodružství meče a magie. Čtveřice příběhů pro...

Kouzelná země Yuurien

tábor pro nejmenší

Na malém ostrově Yuurien žije veselý nárůdek. Jsou menší než nejmenší z obyvatel světa a jmenují se Pikkuvaki. Jsou...

ZIMNÍ TÁBOR - LYŽAŘSKÝ KURZ - PO STOPÁCH YETTIHO

ZIMNÍ TÁBOR - LYŽAŘSKÝ KURZ - PO STOPÁCH YETTIHO

Hrubý Jeseník 27.2.-5.3.2016, lyžařský areál Dolní Morava. Paní zima již klepe na dveře a spolu s ní přichází čas...

Hvězdná brána

Hvězdná brána

Sluneční paprsky procházejí skrz Hvězdnou bránu a budí tábor. Je na čase vstát, vzít si vybavení a připravit se na další...

Tábor dobrot a zábavného tvoření - Česká kuchyně

domácí perník pečený na táboře

Patříš mezi nadšené kuchaře/ky, kuchtičky a mlsalky? Podle mě je vaření vzrušující :) Ráda se koukám, jak zlátne...

Rybářský tábor - Petrův zdar

Máte rádi klidné prostřední rozlehlého rybníka, jste náruživí lovci ryb? Přejete si vyzkoušet různé techniky lovu-na...

Indiánskou stezkou

Indiánskou stezkou

Tábor na samotě v romantickém údolí řeky Chrudimky na louce uprostřed lesů. Zahrajeme si původní indiánské hry, naučíme...

Aerobik & dance mánie II.

Dětský tábor

Na našem tanečně-sportovním táboře se naučíte cvičit aerobik a tancovat zumbu a další tance.

Aerobik & dance mánie I.

Dětský tábor

Na našem tanečně-sportovním táboře se naučíte cvičit aerobik a tancovat zumbu a další tance.

Keltské prázdniny

stavba pícky

Vypravte se s námi 2.000 let zpátky, do doby, kdy žili Keltové. Pozůstatky jednoho rozlehlého oppida, dávného města Keltů,...

Lovci čarodějnic

Lovci čarodějnic

Okolo naší táborove základny se objevila zlá čarodějka Trudy,kterou je nutné chytit. Bohužel, všechno je o to těžší,že...