Plakát
Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoft Summer Camp Čenkovice 2012

Airsoftový tábor pro zájemce od 9-ti let v krásném prostředí Orlických hor v průmyslem nezasažených Čenkovic. Ubytování v RZ Atlas Čenkovice v chatkách. Táborníci budou rozděleni dle věku a výbavy do jednotlivých týmů tak aby síly byly vyrovnány.

Hlavní náplní tábora jsou airsoftové boje (caa 6 hodin denně) a další airsoftové aktivity zapojené do celotáborové hry. Doprovodný program je plný her, soutěží. Osvojíš si nové dovednosti, strategii, taktiku, vedení boje v budovách i v terénu. V podvečerních hodinách bude probíhat nácvik boje zblízka MCS – Military Combat Systém s prvky dalších bojových umění japonska. V ceně 2.900,-Kč, doprava společná BUSem, ubytování, strava 6x denně včetně pitného režimu po celý den, odborný, pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, Uzávěrka přihlášek 10.6.2012.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝZBROJ A VÝSTROJ
1)    Airsoftová zbraň včetně příslušenství (zásobník, nabíječka, baterie,) vše před odjezdem důkladně zabalit a jednotlivé části označit.
2)    Záložní zbraň –. v případě poruchy zbraně zůstáváte ve hře
3)    Polní láhev, lopatka, čištění na zbraň
4)    Ochranné prostředky – brýle či maska, šátek, čepice či přilba, rukavice
5)    Pevnou obuv, čištění na obuv a zejména oděv vhodný na airsoft (maskáče BW, ČR,..)
6)    Munice – v ceně tábora je 5000kuliček na účastníka. Dle zkušeností někteří hráči nevyčerpají ani polovinu ovšem jsou i tací, kteří po hodině nemají už ani kuličku. V místě tábora bude možné dokoupit kuličky v několika gramážích od různých výrobců. Proto není nutné sebou vozit zbytečně velké zásoby. Jedeme busem a každý centimetr v zavazadlovém prostoru bude hrát velkou úlohu. Stačí si vzít s sebou kapesné na eventuální nákupy.
7)    V místě tábora bude bezúplatný servis zbraní (práce), případný materiál bude řešen na základě dohody s Vámi. Je nutné si uvědomit, že termín tábora je v období státních svátků, proto je možné, že nebude možné zajistit náhradní díl. Proto doporučujeme záložní zbraň např. http://www.military-airsoft.cz/p/cs/655/pistole-cz-75-d-compact-co2.aspx, pistole CZ 75 D Compact CO2.
8)    Veškerou výstroj a výzbroj lze zakoupit za akční ceny pro účastníky táborů v Army shopu Letovice popřípadě objednat z internetového obchodu www.military-airsoft.cz.  

Doporučený seznam věcí na 10 dní:
Ponožky teplé 2 páry, ponožky tenké 12  párů, trenýrky, slipy, kalhotky 12 ks, triko krátký rukáv 4 ks, triko dlouhý rukáv 2 ks, mikina, tepláky, bermudy – kraťasy 2ks, šusťáková souprava (větrovka) 1 ks, obuv pro sport a turistiku, sandály, domácí obuv, osuška, pláštěnka, pyžamo, holínky, plavky, sluneční brýle, sportovní čepice, kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček, pasta, hřeben), krém na opalování i po opalování, léky s pravidelným užíváním, potvrzení o bezinfekčnosti, lékařskou správu o způsobilosti absolvovat tábor + zdravotní průkaz, kartičku ZP, batůžek na turistiku, doporučené kapesné cca 1000 Kč , psací potřeby, pastelky, repetent, plastiková láhev, baterka, poznámkový blok, kinedryl pro cestu autobusem, cenné věci nebrat, menší děti si mohou nechat peníze u vedoucího (pomůže s hospodařením).
Věci je hodné přepravovat v kufru, nebo tašce (batoh je neskladný).      

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Airsoftové boje a celotáborová airsoftová hra jsou hlavní náplní tábora, za splnění úkolů budete odměňováni, tým s nejvyšším bodovým ziskem vyhrává.
Airsoftové boje zaberou převážnou část dne. Doplňkový program, který bude realizován v době údržby či nabíjení baterií bude úzce vázán k airsoftu. V podvečerních hodinách bude probíhat výcvik boje bezezbraně (Military Combat Systém), taktiky, strategie a dále k airsoftu nedílné součásti údržby a konstrukcí zbraní. Plánujeme minimálně dvě noční přestřelky.
Každý tým bude mít svého velitele, vlajku a dle počtu účastníků se zvolí počet zástupců, o jednotlivé hodnosti a zařazení se bude soutěžit nejen v pohybových aktivitách, ale i pomocí vědomostních kvízů z oblasti airsoftu.
Zařazujeme i oblíbené budování bunkrů s následným dobýváním. Tým s nejzdařilejším bunkrem bude opět odměněn. Toto opevnění bude sloužit jako vaše výchozí stanoviště odkud se budete vracet do bojů.
Airsoftové boje s různými úkoly a systémy hry např. obsadit území a udržet, získat vlajku a přinést zpět na své území, zhotovit opevnění a zastavit postup nepřátelských jednotek, odzbrojit stráž, tzv. do posledního,….)
V osobním volnu se můžete věnovat sportovním aktivitám dle vašeho uvážení v blízkosti budovy RZ Atlas je hřiště na míčové hry, stůl na stolní tenis, stolní fotbal. Caa 500 m od budovy je hřiště na minigolf a plážový volejbal.

Kontakty

Kontaktní osoba: Miroslav Haška
Telefon: 736 695 908
E-mail: info@ddmletovice.net
Internet: www.ddmletovice.net

Místa odjezdu

Česká republika: Letovice, Svitavy

Kraj

Čenkovice RZ Atlas

pořadatel

Dům dětí a mládeže, Letovice, okres Blansko Českobratrská 137/5, 679 61 Letovice tel.: 516 474 170, 736 695 908
tábor pořádný ve spolupráci s ARMY SHOP Letovice - www.military-airsoft.cz a v souladu s ustanovením zákona o Zbraních a střelivu §119/2002 sb.

 • typ tábora
  • klasický
  • pro děti se zdravotním omezením
   • jiný Adrenalinový
 • zaměření tábora
  • jiný Airsoftový
 • ubytování
  • pevná budova

Další záznamy v rubrice...

Piráti - LT 2018

Piráti - LT 2018

Tradiční letní tábor v krásné přírodě na úpatí železných hor.

Mezi Kelty 2018

mletí mouky

Během tajemného nočního obřadu tě náš druid zavede 2.000 let zpátky, do doby, kdy žili Keltové. Pozůstatky jednoho rozlehlého...

Letní tábor Rabštejn - Sherlock Gnomes

lanové centrum Podhůra

Letní dětský tábor Rabštejn na okraji CHKO Železné hory pro děti ve věku 6 - 17 let v termínech 30.6.-14.7., 17.7.-28.7....

Tábor Skalní město

TÁBOR SKALNÍ MĚSTO Letní dětský tábor připravuje naše skupina nadšenců již od roku 1995 pro děti od 1. do 9. třídy...

Letní dětský tábor Profit, IV. turnus v areálu Tábora Barrandov

Letní dětský tábor Profit, IV. turnus v areálu Tábora Barrandov

Klasický letní dětský tábor s celotáborovu hrou, IV. turnus v areálu Tábora Barrandov.

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Tábor Barrandov - Tábor Měsíčního údolí Miřetín

Filmařský Tábor Barrandov, na kterém vyrostlo mnoho generací dětí československých a českých filmařů nabízí část...

Letní zážitkový tábor

Letáček

Tábor je primárně zaměřen na poznávání přírody, přírodovědné a sportovní aktivity, zážitkové programy.Např. lanové...

LDT Ráj Letohrad OSŽ

LDT Ráj Letohrad OSŽ

Letní dětský tábor s mnohaletou tradicí pořádaný Odborovou organizací železničářů, Hradec Králové.

Tábory s námi v Trhové Kamenici

Tábory s námi v Trhové Kamenici

Užijte si super prázdniny. Báječné zážitky, nová přátelství.

Mezi Kelty

mletí mouky

Během tajemného nočního obřadu tě náš druid zavede 2.000 let zpátky, do doby, kdy žili Keltové. Pozůstatky jednoho rozlehlého...

Pionýrská skupina Veteráni Kladno - MASH

Letáček - Tábor 2016

Pionýrská skupina Veteráni Kladno pořádá každoročně 14-ti denní tábor plný zábavy, zážitků a kamrádů. Pojď i ty...

Tábory s námi v Trhové Kamenici

27 let zkušeností, celotáborová hra, program pro holky i kluky, jídlo jako od maminky, lékař na táboře

Letní příměstský tábor v Pardubicích 2016

Letní příměstský tábor v Pardubicích 2016

6. ročník letního příměstského tábora v Pardubicích

Prázdninové filmové léto - CESTÍKOV z.s.

Klasický letní stanový dětský tábor v krásné přírodě pardubického kraje. Tábor je určitě pro 40dětí ve věku od...

Aerobik & dance mánie II.

Dětský tábor

Na našem tanečně-sportovním táboře se naučíte cvičit aerobik a tancovat zumbu a další tance.