CVVZ 2011 v Hradci Králové
CVVZ 2009 v Plzni
CVVZ 2010 v Chrudimi

Do CVVZ 2011 zbývají čtyři dny

Je téměř neuvěřitelné, jak rychle utekl čas do dalšího ročníku CVVZ, které se letos koná v Hradci Králové. Již je znám program a veškeré informace, které jsou pro účastníky třeba.

Nejvíce očekávaný byl samozřejmě program. Do něj jsou zařazeny všechny klasické programy CVVZ s oblíbenými lektory z minulých ročníků, ale i programy nové a neokoukané. Letos se drobně pozměnily základní typy programů:

Workshop - je klasická forma rukodělné činnosti, při které si něco vyzkoušíte, naučíte se něco vyrábět, realizovat, zahrajete si.
Seminář - je klasická výuková forma, kdy lektor vás chce něco naučit nebo vám předat z vlastních zkušeností.
Diskuse - je rovněž klasickým programem, kde společně s lektorem budete hledat odpovědi na palčivé otázky dneška.
Pohyb - je druh programu, ve kterém budete moci vypnout myslící ústrojí a budete se moci odreagovat u sportovních nebo tanečních aktivit.
Exkurze – na většině CVVZkách se tento typ programu dělil zvlášť jako doprovodný program. Tentokrát bude povýšen na plnohodnotnou programovou úroveň a určitě se bude na co těšit.

I letos zůstane ponechána základní délka programů 90 minut a 180 min s přestávkou 30 minut. Programy budou probíhat v 5 blocích do 18.00 hodin. Večerní část bude zaměřena na relaxaci, společné setkávání, čajovnu, doprovodný program, návštěvu města aj.

Jednotlivé programy si můžete prohlédnout ZDE.

Statistiky jasně hovoří o tom, že i letos bude na CVVZ příjemně hojná účast. Poplatek má spolu s přihláškou zaplaceno už přes dvě stě účastníků a další jistě dobudou přímo na místě. Průměrný věk účastníků je 27 let - i letos tedy CVVZ naplní své poslání a staší účastníci předají své zkušenosti mladším kolegům. Netradičně je největší počet přihlášených z Rychnova nad Kněžnou. Hradec Králové je až druhý, Brno třetí a Praha čtvrtá.

A na závěr několik základních informací: CO - KDY - KDE - JAK

TERMÍN: 16. – 20. listopadu 2011
MÍSTO KONÁNÍ: V areálu středních škol v ulici 17. listopadu v Hradci Králové
VĚKOVÝ LIMIT: Od 18-ti let. Od 15-ti let možno s Garantem.
UBYTOVÁNÍ: Ve dvou internátech přímo v areálu CVVZ – částečně na postelích, částečně na zemi. Vlastní karimatky a spacáky nutné.
STRAVA: Ve velkokapacitní jídelně v areálu CVVZ od čtvrteční snídaně do nedělní snídaně. Nedělní oběd bude pouze formou balíčku. Pro středeční hladovce bude k dispozici kvalitně zásobený bufet. Po celou dobu CVVZ budou k dispozici služby bufetů a čajovny s kavárnou.
S SEBOU: Karimatku, spacák, přezůvky do školy, hygienické potřeby, ručník... Oblečení a obuv dle vlastní potřeby, počasí a pomůcky u vybraných programů. Dostatek financí na nákupy u prodejců a na občerstvení. Psací potřeby, otevřenou mysl a dobrou náladu. Plus potřeby dle pokynů u jednotlivých programů.
KOHO A CO NECHAT DOMA: Domácí mazlíčky (děti i zvířátka), alkohol, drogy a špatnou náladu. Po dobu konání akce zákaz kouření v celém areálu CVVZ. Pro kuřáky bude vyhrazen zvláštní prostor.

Internet: www.cvvz.cz

Dále čtěte...

CVVZ 2015 se bude konat v Chrudimi

18.11.13 | O víkendu 15. – 17. listopadu 2013 probíhala největší akce pro pracovníky s dětmi a...

Kostka ke kostce se pomalu skládá a CVVZ se rychle blíží

1.10.13 | Začíná se tak naplňoovat i další část našeho motta: „člověk k k člověku“. O...

CVVZ v Třebíči bude – po osmi letech – zase trochu jiná

9.9.13 | Pojďme si společně zahrát tetris… Pojďme společně dát kostku ke kostce… Pojďme postavit...

Kostka ke kostce... CVVZ 2013 v Třebíči

15.7.13 |   Co je to Celostátní velká výměna zkušeností? CVVZ je místem, kde se jednou ročně...

Borovice.cz na CVVZ v Šumperku

25.11.12 | V rámci stánku Borovice.cz probíhala na Vévézetce také soutěž o pobyt v Beskydech, zúčastilo...

CVVZ v Šumperku je již za dveřmi

13.11.12 | A CVVZ se opravdu nezadržitleně blíží! Přihlášeno je již bezmála 400 účastníků...